ceykimp kullanıcısının son içeriği

1. C

Yardım Mi6 cihazım hızlı şarj özelliği gitti hiç dolmuyor

Telefona format attım yine de düzelmedi ben de garantiye yollayacağım sanırım. Sizinki ne kadar sürdü yapılması bir de KVK garantili miydi
  2. C

Bugün fabrika ayarlarına resetleyeceğim bakalım inşallah olur. Benimki çok yavaş doluyor sabaha kadar %70 ancak olmuş
  3. C

Şu an yedekliyorum yapacağım inşallah
  4. C

Bu şekilde çıktı normal mi bilmiyorum 1562854255 Hocam denedim onu da ama aynı maalesef yani şarj oluyor ama doldurmuyor bile çok yavaş
  5. C

Sizce batarya kaynaklı bir durum mudur bu ya da format atsam düzelir mi şu an garantiye verirsem telefonsuz kalacağım o yüzden kendim halledemez miyim 1562836583 Evet aldığımdan beri onunla şarj ediyorum zaten sonra yine aynısından alıp denedim ama düzelmedi
  6. C

Mi6 cihazım 2 gündür şarj olmuyor şarja takılıyken şarjı azalıyor hatta kablo orijinal ama her ihtimale karşı başka kablo başka adaptörle de denedim yine de düzelmedi daha önce böyle bir sorun yaşayan, bilgisi olan var mı ? O şimşek şeklindeki işaret de çıkmıyor artık
  7. C

Soru Mi 6 Ekran Süresi

Bu dediklerinizin hepsini yapıyorum ben de oyun falan oynama huyum da yok en fazla Twitter Instagram takılıyorum ama 4.5 saati geçmiyor hiç ekran süresi telefonu da daha 1 ay olmadı alalı sürümle falan mı alakalı acaba
  8. C

Rom xiaomi mi 6 en iyi batarya süresi ve performans veren rom hangisi?

Temiz bir kurulum derken ne yapmam lazım çok uzağım bu konulara anlamıyorum o yüzden kusura bakma
  9. C

Bu yazdığın sürüm sanırım bendeki 9.5.8.0 onu mu değiştirmem lazım
  10. C

Eyvallah hocam da foruma yeni üye oldum telefonu da yeni aldım dediklerinizin nasıl yapıldığına dair pek bir fikrim yok
  11. C

Mi6 kullanıyorum ve en fazla 4 - 4.5 saat ekran süresi alabiliyorum bir güne yetmiyor şarjım çok aktif kullanmamama rağmen bunun bir çözümü var mıdır ? Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler şimdiden.
  12. C

Soru Mi 6 Ekran Süresi

Mi6 kullanıcısıyım 4 saat ekran süresi zor alıyorum çok yoğun kullanmama, oyun oynamamama rağmen bunun bir çözümü var mıdır ben mi yanlış bir şey yapıyorum?
Üst Alt