Cevatay kullanıcısının son içeriği

1. Cevatay

Yardım Verge 3.0.52 rom yükledim 3.2.75 nasıl dönebilirim acaba?

Verge 3.0.52 rom yükledim 3.2.75'e nasıl dönebilirim acaba?
  2. Cevatay

Tema Amazfit Verge Lite temalarını (watchface) Verge'ye kurabilir miyiz?

Hocam bir türlü beceremedim. Openweather API Key adımını geçtiğim için mi olmuyor, bir de konuyla ilgili herhangi bir video bulamadım yasak bir işlem mi acaba? şimdiden teşekkürler
  3. Cevatay

Buradan çok denedim bir türlü çevirmiyor bir video olsa harika olur
  4. Cevatay

Kolay gelsin GTR ve Lite arayüzlerini Verge için nasıl uyarlıyorsunuz? Özellikle Lİte arayüzlerini paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler
  5. Cevatay

Tema Amazfit Verge arayüz sorunu

Merhaba arkadaşlar Verge saatime GTR den çevrilmiş arayüzler yükledim ancak saate basılı tutunca görünüyor. Ancak normalde görünmüyor ne yapmalıyım acaba? İyi akşamlar
  6. Cevatay

Soru Amazfit verge APK sildim şimdi açılmıyor

Rom yükledim normale döndü ama çok iyi bilmediğim için saatlerce uğraştım
  7. Cevatay

Rehber Amazfit Watch Bootloader Kilidini Açma

1619993437 Bende yeni yaptım Telegram hesabına yönlendiriyor oradan yaptim 1619993528 How to bootloader yazdım Seri numarasını sordu Yazınca uzunca bir şifre verdi
  8. Cevatay

Soru Amazfit Verge hareketli arayüz

Merhaba Verge için hareketli arayüz yapılabilir mi acaba?
  9. Cevatay

Tema amazfit verge saat arayüzleri

Merhabalar kolay gelsin. Verge için hareketli saat arayüzlerini nasıl yapıyorsunuz acaba?
  10. Cevatay

Araçlar Gtr arayüzüzleri Verge ye çevrilebilirmi

Merhabalar, Amazfit GTR nin bin uzantılı arayüzlerini Verge ye çevirebilme imkanı var mı acaba? Şimdiden teşekkürler.
  11. Cevatay

Tema amazfit verge saat arayüzleri

Teşekkürler ellerinize sağlık. Size bir sorum olacak ben Verge kullanıyorum. Bin uzantılı saat arayüzlerini yada apk dosyalarını verge ye çevirmek mümkün mü acaba? Şimdiden teşekkürler.
  12. Cevatay

Rom [Türkçe] Verge 3.0.52.0 ROM v2.01 Yükleme (24.04.2020)

Merhaba hocam Amazfit verge saatime tool in one programı ile apk kaldırma işlemi yaptım. şimdi saat looding apps ekranında kalıyor açılmıyor ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.
  13. Cevatay

Soru Amazfit verge APK sildim şimdi açılmıyor

Amazfit verge saatime yüklediğim APK lari Tool in one programı ile kaldırdım. Şimdi saat açılmıyor launching apps ekranında kalıyor ne yapmalıyım acaba. Saate format nasıl atılır yardımcı olur musunuz şimdiden teşekkürler
  14. Cevatay

Rom [Türkçe] Verge 3.0.52.0 ROM v2.01 Yükleme (24.04.2020)

1583828956 Merhaba bilmediğim için soruyorum. Bu rom ile saatimizin menüleri türkçe mi olacak.
Üst Alt