Çeto kullanıcısının son içeriği

1. Ç

Yardım Son uygulamalarda kilit işareti yok

Aynı sorun bende de var. Telefona 12.5.1 güncellemesi geldi. Güncellediken sonra ekran bölme özelliği gitmiş. Bu özeliği nasıl bulacağız.
  2. Ç

Gcam [Android 9+] Google Kamera 7.3.020 v8 Remastered [STABİL] [GÜNCEL] [TÜRKÇE]

V1 ve V2 linklerden indirdim. Biri Türkçe biri ingilizce. Bahsedilen V3 linkini bulamadım. V1 ve V2 sinide kurdum. Aradaki fark sadece dil farkı. Ve ikisinde de video çekimi çalışmıyor. Yani çekim yapıyor fakat kaydetmiyor. Video olarak sadece hızlandırılmış video çalışıyor.
  3. Ç

Soru Miui 9 9.6.1.0? (Mi5)

Arkadaşlar, kamerada hızlı fotoğraf diye bir ayar vardı. Bu guncellemeden sonra bu ayar duruyor mu. Bi bakarmisiniz. Zira mi not3e de yeni güncelleme geldi ve bu özellik kayboldu. (Hızlı fotoğraf modu, ekran kapalıyken ses tuşuyla video veya resim çekmek. Bir nevi gizli kamara) eğer bu özellik...
  4. Ç

Güncelleme MIUI 9 Global Kararlı Güncellemesi (02.11.2017)

Yapmadığım kalmadı. Pil tasarruf modunda kısıtlama yok. İzinlerde otomatik baslatla açık İzinler tamamen verilmiş Senkronize ayarları ve izinleri verilmiş herhangi bir senkronize kısıtlaması yok. Ama malesef maillerim zamanında ulaşmıyor. İllaki mail uygulamasını açıp senkronize etmek gerekilyor.
  5. Ç

Güncelleme MIUI 9 Global Kararlı Güncellemesi (02.11.2017)

Hocam güncelleme alabilmek için once bölgeyi hindistan yap. 75 mb bi guncelleme alacaksin. Onu kur ve bolgeyi Türkiye yap guncellemelere bak. Eger yoksa bolgeyi rusya yap. Yaklaşık 1.5 gb lik bir güncelleme daha alacaksın. Onuda kur. Ve bölgeyi tekrar Türkiye yap o zaman miui9 gelecek. Ama bazı...
Üst Alt