cetinov kullanıcısının son içeriği

1. C

Rom Mido için rom önerisi

Merhaba hocam redmi note 10s tavsiye eder misiniz? redmi note 4x global den geçmeye değer mi detaylı olarak yazarsanız sevinirim
  2. C

Rom Mido için rom önerisi

Ben LineageOS 18.1 Vanilla By Zeelog Android 11 kullanıyorum memnunum. Android 13 versiyonu da var ama donma olur diye korkuyorum
  3. C

Yardım Bütün custom romlarda kopma sorunu

Mesela arkadaşımla görüntülü görüşme yapıyorum ara ara kopuyor, webde gezinti yapıyorum ara ara kopuyor Ama orjinal global rom (miui 10 ve 11) de sıkıntı yok ama orjinal global da çok kasıyor ve bildirim sorunu var
  4. C

Yardım Bütün custom romlarda kopma sorunu

Merhaba ben 2-3 custom rom denedim hepsinde wifi kopma sorunu yaşıyorum, tamamen telefondaki herşeyi sildim temiz kurulum yaptım ama bir türlü çözemedim daha sonra fastboot ile sırasıyla global miui 11-10 sürümlerini kurdum wifi sorunu düzeldi ama telefon çok kasıyor bana bir çözüm yolu...
  5. C

Rom [OFFICIAL] PixelExperience 11 Plus Edition (11.09.2021)

Merhaba pixel experience 10 kullanmaktayım uzun zamandır 11 versiyonunu tavsiye eder misiniz geçmeyi düşünüyorum da sizin fikirlerinizi almak istedim
  6. C

Yardım Güvenilir orjinal batarya isteği

Merhaba bende deji marka batarya almak istiyorum hala memnun musunuz?
  7. C

O özelliği çok aradım ama bulamadım nasıl bulacağıma yardımcı olabilir misin?
  8. C

Merhaba Android 10 son çıkan romu kurdum şöyle bir sorunum var telefonu şarj etmek için yeniden başlatmam gerekiyor eğer yeniden başlatmazsam sarj olmuyor bu sorunu yaşayan var mı?
  9. C

Rom Redmi Note 4X (SD) MIUI 10 Tabanlı Rom Arşivi [Android 7] [02.09.2019][FINAL]

MI-Room kullanan var mı denemeyi düşünüyorum veya hangi sürümü denememi önerirsiniz gereksiz uygulama olmasın stabil olsun yeter
  10. C

Merhaba romu kurdum gayet seri bir rom bir şey sormak istiyorum telefonun tuş ışıklarını nasıl kapatsbilirim
  11. C

merhaba romu kurmayı düşünüyorum miui'a göre stabilitesi nasıl ?
  12. C

Rom Epic_Miui10_HMNote4X_8.12.13_Global_7.0_ByEscobar1945

Hocam yeni sürüm ne zaman gelecek elinize sağlık güzel rom olmuş
  13. C

Güncelleme Redmi Note 4/4X için Miui 10 8.8.2 Global/China Beta Rom

Kullananlar memnun mu ? stabil kullanıyorum 9.5.11 geçmeyi düşünüyorum güncelleme geldiğinde üstüne kurabiliyor muyuz ?
  14. C

Rom Epic_Miui10_HMNote4X_8.12.13_Global_7.0_ByEscobar1945

Merhaba elinize sağlık ben bu roma geçmek istiyorum birkaç sorum var roma update gelince nasıl yapıyoruz?, tekrar yeni romu indirip flashlıyor muyuz ? Rom direk rootlu mu geliyor ben rootsuz kullanmak istiyorum şimdiden teşekkürler
Üst Alt