cepel72 kullanıcısının son içeriği

1. C

Yardım Ekran Kilidi Sifresi

Selam Arkadaslar. Gece yattim sabah kalktim telefonum güncellenmis sanirsam .ekran sifresi olmuyor. yardimci olursaniz sevinirim. tesekkürler
  2. C

Yardım Mi hesabı telefon numarası değiştirme

Selam arkadaslar Ayni sorunu bende yasiyorum.bir türlü mi hesabima telefon numarami ekleyemiyorum.telefonuma onay kodu gelmiyor.ve ayrica sms alamiyorum .sms gönderebiliyorum fakat alamiyorum yardimci olursaniz sevinirim.tesekkürler.. 1591536106 Evet ama ben bu secenegi bir türlu bulamadim onay...
  3. C

Yardım xiaomi bootloader kilidi hatası

bendede ayni hatayi veriyor
  4. C

Yardım Xiaomi Mi 9 SE Problemi

ben bu forumda yeniyim.Zenex ustadan nasil yardim alacagimi bilmiyorum.o yüzden bu konuyu actim
  5. C

Tesekkürler degerli kardesim.stoya arkadasimiz benim yardim talebime sizin room yükleme tarifini bana cevap olarak önermis bende karsiligini verdim.
  6. C

Ben o sekilde bir cözüm yolu göremedim malesef.Tesekkürler
  7. C

Degerli Ustalarim. Xiaomi Mi 9 SE global versiyonu Telefon aldim fakat actigimda bu iki resimde oldugu gibi iki fonksiyonu calisiyor,Room yüklemeye calistim forumda Nescafe656 Ustanin anlattigi sekilde fakat remote: Erase is not allowed in Lock State hatasi verdi.Ne yapabilirim yardimci...
  8. C

Rehber Mi 9 Se Fastboot (Orjinal) Rom Yükleme

Tesekkür ederim kardes.Ama bootloader kilidini nasil acabilirim.cünki telefonu actigimdabu geliyor acamiyorum.tesekkürler saygilar.Bootloader kilidini nasil acabilirim yardimci olursaniz sevinirim.tesekkürler saygilar..
  9. C

Rehber Mi 9 Se Fastboot (Orjinal) Rom Yükleme

1586953769 [ Degerli anlatimlariniz icin tesekkür ederim.Ayni anlatiginiz telefona sahibim.amam benim telefonda hic room yüklü degil telefonu actigim da bu hatayi aliyorum QUOTE="Nescafe656, post: 704493, member: 107521"] Konuyu benim gibi telefona her hafta rom atmaktan sıkılan arkadaşlar için...
Üst Alt