cenk5885 kullanıcısının son içeriği

1. C

MIUI 12 Mi 9T Pro / K20 Pro Hindistan Kararlı Rom V12.0.2.0 QFKINXM İndirme Bağlantıları

arkadaşlar güncellemeyi geçen gün indirdim gece yaparım diye bekletme yaptım daha sonra güncelleme kayboldu suanda yeni güncellemeyi göremiyorum ?
  2. C

Rom Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro Global Kararlı V12.0.1.0.QFKMIXM İndirme Bağlantısı

hocam twrp kurdum şuan problem yok sadece telefon kilit ekranına kadar açılıp kendi resetleme yapıyor nasıl çözerim twrp üzerinden acaba ?
  3. C

Rom Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro Global Kararlı V12.0.1.0.QFKMIXM İndirme Bağlantısı

Hayir degildi direkt otadan guncelledim. Veriler silinmeden twrp kurup duzeltebilir miyim ya da nasil bir yol izlemeliyim.
  4. C

ben direkt otadan kurdum bir problem olmadı acılıp tekrar restart atıyor nasıl düzeltebilirim ? fastboot vs acılıyor sadece loop yapıyor cihaz yardımcı olur musunuz ?
  5. C

Yardım K20 Pro Ekran Titremesi

Umarım yine ekranla alakalı bir sıkıntı yaşamam.
  6. C

Yardım K20 Pro Ekran Titremesi

Merhaba arkadaşlar yakın zamanda telefon ekranı değişimi yaptım yalnız yeni fark ettiğim bir sıkıntı cıktı, sanki karanlık modda telefon donuyormuş gibi ya da ekran fps düşüşü yasıyorum gibi oluyor daha sonra karanlık moddan cıktım bu şekilde ise ekran pır pır etmeye başladı bir kaç kez rom...
  7. C

MIUI 12 9T Pro/K20 Pro MIUI 12 Global Stabil V12.0.0.8.QFKMIXM

fastboot var mı acaba yoksa miuı 11 den nasıl gecebilirim ? twrp yüklü ota dan geçilir mi direkt ?
  8. C

Yardım K20 Pro Parmak izi sorunu

Tesekkur ederim peki ekrani tekrardan acmak ne kadar sakincali olur tekrar yerine oturtmak ne kadar saglikli ekrani tekrardan oynatmak mantikli olur mu ?
  9. C

Yardım K20 Pro Parmak izi sorunu

Arkadaşlar merhaba yakin bir zamnanda k20 pro ekran kirildigi icin değişim yaptırdım orjinali ile herşey normal stabil ama parmak izinde sikinti yaşıyorum rom değiştim yine aynı parmak izini kayıt ediyorum bazen çok iyi açıyor bazen hiç açmıyor aod de hic açmıyor sorun nerede olabilir ?
  10. C

Yardım K20 Pro Ekran Kırıldı

Merhaba arkadaslar telefonumu cebimden cıkarırken düşürdüm. Ekran koruyucum olması üst camın kırılmamasını sağladı ancak içteki ekran kırıldı telefon açılmıyor. Ekranı nereden bulabilirim. Çin üretimi olan k20 8/128 mi9t ya da mi9t pro ekranı da oluyor mu ya da orjinal ekranı nerede bulabilirim...
  11. C

Yardım Mi Flash yükleme problemi

twrp yüklendi ilk sonra romu attım açıldı ama kurulum ekranında bölge sadece çin çıktı ve onu seçince başa dönüyordu sonra tekrar twrp silindi tekrar yükledim bu kezde twrp yükleniyor gibi olup tekrar fastboot ekranına atıyor.
  12. C

yüklenmiyor boyle kaldık
  13. C

Yardım K20 Premium Edition Twrp

Merhaba bu telefon için k20 pro twrpsi yüklenmiyor ama hangi twrp kullanmam gerekir yardım eder misiniz ?
  14. C

Hocam bende ki sorun flash all ya da diğer seçenekde seçili olsa bu işlem başarıyla tamamlandı ibaresi 1-2 saniye içinde çıkıyor yükleme yapmıyor sorun nedendir ?
  15. C

Merhaba ; Telefonumun BL kilidini açtım ama çin romundan global vs. gibi romlara nasıl dönüş yapabilirim ? Cİhazın usb hata ayıklama modu,driveler tam kurulu.
Üst Alt