cenk-mimax kullanıcısının son içeriği

1. C

Facebook ve Messenger Sorunu

MIUI sürümü : MIUI 8 Global 7.2.16. Beta Facebook lite hiç denemedim şimdi deneyeceğim.
  2. C

Facebook ve Messenger Sorunu

Merhaba Dün telefonum (mi max 32 GB) güncelleme aldı ve sonrasında Facebook ardından messenger hata verdi. Kaldırdım yeniden yükledim bir kaç kere ama hata veriyor. Ne yapabilirim acaba ? Bir de telefonumda gelen MIUI forum diye bir ikon vardı ilk ayarları yaparken onunla ilgili bir şeye hayır...
  3. C

Mi Max ile 4.5G kullanan var mı ?

Evet aynen eski yaparın dediği gibi oldu. Gün içinde başka bir şehirde 4g idi şimdi bu şehirde yeniden 3g oldu. Bulunulan yere göre değişiyor. Ancak bende kulaklık sorunu var. 2 farklı kulaklık denedim ikisinde yerine oturmadı ses alamadım. Girişler jak denen, standart değil mi ? Kulaklıklar çok...
  4. C

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CİDDEN ÇOK YARDIMCI OLDUN. ŞU AN CİHAZDAN MÜZİK DİNLİYORUM. SAĞOLASIN.
  5. C

Çok teşekkürler ederim. Bu çok iyi oldu. En kısa zamanda sipariş vereceğim. Ancak bir sorunum daha var yardımcı olabilirsen çok iyi olur kardeş. Ben cihaza mp3 yüklemek için pc ye bağladım cihazı sadece isim olarak görüyor ancak xioami içindeki dosyaları göstermiyor boş bir ekran görüntüsü var...
  6. C

Çok teşekkür ederim. Konu başlığına uygun değil ama Mi max için kılıf gibi aksesuarlar için yurtiçi seçeneği henuz yok herhalde
  7. C

Çok teşekkür ederim.
  8. C

Merhaba Herkese iyi günler diliyorum. Foruma yeni katıldım. Geçen hafta Xiaomi Mi Max 32 GB cihaz aldım. 4.5G bağlantı özelliği yazıyordu. Bugün sim kartımı değiştirdim Turkcell bayiden ve 4.5G ye uyumlu sim kart aldım henuz takmadım cihaza. Bayi bu 3G nin iptal olduğunu ve 7-8 saat sonra...
  9. C

Xiaomi Mi Max 32GB

İyi günlerde kullan. Telefon 4,5G uyumlu mu ? Şunun için sordum özelliklerinde 4,5g uyumlu yazıyor. Bende aynı cihazı aldım geçen hafta mi max 32 GB Turkcell cihazımın uyumsuz olduğu mesajını veriyor sms ile başvurduğumda. Turkcell hesabıma girdim sıralanan markalar arasında xiaomi yok. Yani...
Üst Alt