cengserkan kullanıcısının son içeriği

1. C

Soru Mi A1 e Miui rom kurabiliyormuyuz?

Ben kamera ve bütçeden dolayı a1 veya mi5x almak istiyorum. A1 B20 ile öne geçiyor, 5x miui ile (benim için). 5x'in garantili tek satışı pembe bu da dezavantaj. Bakalım bu ay sonuna kadar birine karar vereceğim. Son çare redmi note 4
  2. C

Soru Mi A1 e Miui rom kurabiliyormuyuz?

Hocam mi 5x forum başlığında bu cevabı vermişler. yani official miui değil anlaşılan sadece güvenlik yamalı rom. Soru hala ortada, yani a1 üzerine (androidone sevmezsem) kurabileceğim mi destekli bir rom (eu rom olur başkası olur fark etmez, güncelleme alsın yeter) yok mu veya hiç olmayacak mı?
  3. C

Soru Mi 5x alınırmı

MIUI ROM for Mi A1 - MIUI Downloads - Xiaomi MIUI Official Forum bağlantısındaki rom a1 için miui rom'dur, doğru mu? O zaman a1 alabiliriz.
  4. C

İpucu MIUI 9 Güncelleme Tarihleri

ne yaptın hocam o koca telefon kafa kırar.
  5. C

Soru Mi 5x alınırmı

Yanıtlar için teşekkürler, A1'i B20 için bekleyebilirim ama ne zamana kadar ve daha ucuza mı gelecek? Ayrıca miui seviyorum ben. redmi note 4 alıp geçsem mi acaba?
  6. C

Soru Mi 5x alınırmı

Ben almayı düşünüyorum da bir kaç soru ve sorun var. Daha önce redmi note 3 ile başladım xiaomi deneyimim. Elden almıştım, sorun olunca tamir ettiremedim ve öylece kaldı. Şimdi yeni telefon alma aşamasındayım ama hemen karar verebilen bir yapım yok. Çok fazla para vermek istemiyorum telefona...
  7. C

Soru Mi 5x Türkçe

Benim aklıma takılan bir soru var, 5x çinde satılan versiyon ve miui arayüze sahip. A1 ise aynı telefonun global versiyonu ve android one arayüze sahip. A1in 5x ten farkı bir de band 20 desteği mi? A1 avrupada satışta sanırım ve bundan alsak sonra miui yüklesek olur mu?
  8. C

Yardım Redmi Note 3 kendi kendine kapanıyor.

Artık hiç açılmıyor, tamir için Ankara'da nereye götürmeliyim?
  9. C

galiba donanımsal, bu aralar biraz yoğunum henüz dokunamadım. ama batarya bağlantısında sorun varmış gibi. bugün mi flash ile tekrar kurulum deneyeceğim.
  10. C

Önce sorunu yazayım. Bir hafta önce telefon yere düştü, hiç bir şey olmadı. Ertesi gün kendi kendine kapandı ve bir daha açılmadı. Recovery modda açmak için ses açma+güç ikilisine basınca da bir şey gelmedi. Şarja takınca kırmızı ışık yanıp sönüyordu. Forumlardan okuduklarımla telefonun arka...
Üst Alt