cengizxx kullanıcısının son içeriği

1. cengizxx

Yardım Xiaomi 12T sürüm düşürülmüyor.

teşşekur ederım ıyı bayramlar sızede :)
  2. cengizxx

hocam bende adb kontrolu yaptım 1 yazıyor bootloderı actım ayarlardan bıde usb hata ayıklama acık bende enedozya romuna donucem ınsallah bısey olmaz muı 14 sıkıntı cıkardı gereksız bende 13.5 endenozyaya donucem bakalım inşallah brık olmaz
  3. cengizxx

Hocam merhabalar bende surum dusurcem yardımcı olurmusunuz
  4. cengizxx

Rom Mi9T Pro/Redmi K20Pro Evolution X Snow Android12 (raphael)

Sarjı nasıl gıdıyor bendede var bu rom sarj cobuk bıtıyo ama benım batarya 9t bataryası 9t pro bataryası olsa cok uzun sure gıder 1636297484 Google camera kullanabılrısnjz daha iyi performans alırsınız
  5. cengizxx

Yardım K20 PRO TWRP Şifreli Dosyalar

Olmuyorr uyarınızı oneme alırım teşekkür
  6. cengizxx

Yardım K20 PRO TWRP Şifreli Dosyalar

Arkadaşlar lutfen yardım edın twrp atıyorım başka surum twrpde denedım dosyalarım sıfreli ve pcden hıcbır dosya atamıyorum telefona TWRP modundayken lutfen yardım edın ne yaptıysam olmadı
  7. cengizxx

Mod [KERNEL] Android 10 [MIUI] Marisa Kernel Stabil [K20 Pro | 9T Pro] 25.08.2020

9t pro var suan eu 20.9.17 ındıyorum sırf kernel atmak ıcınn ınsallah atıcam marısayı andorıd 10 a geri donucem inşallah ama yanı andorıd 11 için hiç bişey cıkamaması uzucu yanı engolezes attım oda ekran karanlık parmak izi okuyucu calısmıyor ınsallah bunu ataarım guzel calısısır. Eu da
  8. cengizxx

Rom 9T Pro AbhiX ROG Edition 21.4.29 Miui 12 Rom

Guzelmı sence ?
  9. cengizxx

MIUI 12.5 MI 9T Pro / K20 Pro Global 12.5.1.0 RFKMIXM İndirme Bağlantısı

Banada geldi 12.6bdayım otodan gunceleyımmı bende magısk vs twrp yok
Üst Alt