CengizHan13 kullanıcısının son içeriği

1. CengizHan13

Yardım Mi 8 Şebeke ve Wifi görmüyor

Ben öğrenci olduğum için ucuza yaptı sağ olsun. Wifi anteninde mi ne sorun vardı yanlış hatırlamıyorsam. Telefoncu telefon darbe aldığı için olmuş olabilir demişti. Ama sorun tekrar olur mu onu dediğim gibi zamanla görecez. Bu sorun bende sürekli olmuyordu zaten. Mesela bir süre sorun sürekli...
  2. CengizHan13

Birkaç gün önce telefoncuya gittim ve telefonu tamir ettirdim (batarya eskimiş olduğu için onu da değiştirdim.). Şimdilik sorun çözüldü ama ilerde tekrar olur mu onu bilmiyorum, zamanla görecez.
  3. CengizHan13

O telefoncu nasıl yapmış onu söyleyebilirseniz çok iyi olur. katılıyorum. Bende geçen gün telefoncuya gittim o şebeke sorununu bide telefon kendi kendine yeniden başlıyor onu söyledim. Bana 1 günde şarjın ne kadar gittiğini sordu. Telefonu tüm gün kullanırsam 2-3 kere şarja taktığımı söyledim...
  4. CengizHan13

Bende birkaç gün sonra telefoncuya götüreceğim bakalım hayırlısı olsun.
  5. CengizHan13

Benim cihazım(Mi 8) global ve orijinal. Yurt dışı cihaz değil yani. Ama bende de aynı sorun oldu yani sorunun IMEI ile alakalı olmadığını düşünüyorum. 1648935195 Tabi aylar önce bl kilidini açıp eu rom(MIUI 12.5.2) ve root(magisk) kurmuştum. Ama romu atar atmaz sorun olmadı, romu attıktan aylar...
  6. CengizHan13

Yardım Xiaomi mi 8 Şebeke ve wifi Sorunu

Aynı sorun bende de var hocam (Şebeke gidip geliyor, telefon kendi kendine yeniden başlıyor). Çözüm bulabildiniz mi acaba?
  7. CengizHan13

Aynı sorun bende de haftalardır var ama ben sim karttan sanıyordum, bu gün başka bir sim kartı bu telefona takınca gine aynı sorun oldu yani sorun telefonda. Telefona orijinal romunu yükledim ama gine aynı sorun var. Bu sorunun çözümünü bilen var mı?
  8. CengizHan13

Soru Mi 8 için en iyi rom hangisi

Benimki de normal mi 8 global ve orjinal. Ben geçtim. İstiyorsan biraz araştır, bir şey olacağını pek sanmıyorum. Bilgisi olan biri cevap verirse daha iyi olur aslında.
  9. CengizHan13

Şarj konusuna detaylıca hakim değilim ama daha uzun gidiyormuş gibi geldi bana belki psikolojiktir. Mi 8 için bulabildiğim en güncel sürüm bu ve bende bunu kullanıyorum: TIKLA (Telefon modeliniz normal mi 8 den farklı bir model ise (mesela Mi 8 pro) farklı eu rom sürümleri var) Zaten bu romu...
  10. CengizHan13

Hocam ben eu rom kurdum(MIUI 12.5): MIUI 12.0 - MIUI 12.0/12.1/12.2/12.5 STABLE RELEASE 1644083116 Xiaomi'nin tasarımını seviyorum. Lineageos da denedim ama eski android telefonlara benzedi pek sevmedim. Pixel rom da deneyecektim ama biraz sıkıntı oldu deneyemedim. 1644083179 Başkaları da...
  11. CengizHan13

Çözüldü Mi 8 brick

Mi 8 telefonumun blootloader kilidini açtım, twrp kurdum ve romları deniyorum. ilk bi lineageos denedim ve çalışıyordu fakat tasarımını beğenmedim. Bir de pixel experience rom deneyim dedim fakat açılışta G sembolü takılı kalıyor ve telefonu ne zaman kapatmaya çalışsam kendi kendine açılıyor...
  12. CengizHan13

Bu gün blootloader kilidin açtım ve twrp kurdum fakat hangi romu kuracağıma emin olamadım. Önerdiğiniz romları ve deneyimlerinizi yazarsanız çok iyi olur.
  13. CengizHan13

Çözüldü Bir türlü bootloader kilidini açamadım :/

Telefoncuya götürdüm ve 2 dk da halletti. Öğrenci olduğum için para da almadı 😊 (Kısaca çözümü başka bilgisayardan yapmakmış.)
  14. CengizHan13

Telefoncu bu 2 dk lık işe para almaz diye umuyordum ama sen böyle diyince bi içime şüphe düştü. Ben ilk bi başka bilgisayarda deneyeyim, olmazsa telefoncuya götüreyim. Bir gelişme olursa konuya yazarım.
  15. CengizHan13

Yardımcı olabilecek birisi var mı?
Üst Alt