cengizcoskun kullanıcısının son içeriği

1. cengizcoskun

Yardım İstenmeyen mesajlar

Arkadaslar bu sekilde mesajlar musallat oldu hergun 20 adet bu sekil msj geliyor nerden gelir nasil bu durumdan kurtulurum
  2. cengizcoskun

Yardım tema değişimi

stok tema kullanıyorum ve artık o kare blur olan efekt görülmüyor
  3. cengizcoskun

Yardım tema değişimi

zaten desingerim
  4. cengizcoskun

Yardım tema değişimi

telefonum mi8 pro android 9 yuklu eu forumdan indirdiğim temaları mui them editor ile kurup seciyorum tema kuruluyor ama belli bir muddet sonra eski haline donuyor kurdugum tema kendi kendine değişiyor. neden olabilir çözümü ne olabilir
  5. cengizcoskun

Yardım mi8 pro reklam sorunu

Teşekkürler hocam
  6. cengizcoskun

Yardım mi8 pro reklam sorunu

merhaba mi 8 pro 128 gb yeni bir telefon aldım ama nedense her yerinden reklam fışkırıyor. ornegin file mng,muzik ve daha bir çok uygulamada reklam cıkıyor bunu nasıl engellerim
  7. cengizcoskun

İnceleme Mi Box Global (International) Kurulum / Ayarlar / Menüler / Uygulamalar

mi box s cihazda harici (usb) dvd rom dan film izleyemedim usb bellek gibi goruyor ne yapmamı onerirsiniz
  8. cengizcoskun

Yardım mi pad 3 veya mi pad 4 hangisi

bu cihazlar hakkında bilgisi olan varmı
  9. cengizcoskun

Yardım mi pad 3 veya mi pad 4 hangisi

merhaba arkadaslar mi pad 3 ve mi pad 4 arasında kararsız kaldım hangisini tavsiye edersiniz aralarında ufak bir fiyat farkı var mipad3 mtk işlemci mipad4 snapdragon işlemcili bu cihazların global romları varmı yani original olarak soruyorum . recovery işine girip cihazla ugrasmak istemiyorum ...
  10. cengizcoskun

Yardım Mi Mix 2 Galeri Sorunu

merhaba mix2 kullanıyorum tum guncellemeleri almış durumda ama galeride resimleri gostermiyor indirilemedi diyor ve tam gerekli oldugu zamanlarda sıkıntı oluyor bunu nasıl asabilirim . tesekkurler
  11. cengizcoskun

Rom MIUI TR - 8.4.29 [Miui9]

HOCAM redmi note4 mtk ya yukleyebilirmiyim
  12. cengizcoskun

Rehber MIUI 9 - MultiRom özellikleri ve yükleme talimatı

EPİC ROM hakkında yazı yok kimse denemedi mi? oysa iltifatlar duynuştum stabilite ve sarj konusunda telde banka uygulamaları var ve tekrar kurmaktan usendim birde pts gunu TÜRKİYE'ye geleceğim ertelemek geliyor içimden ama merakta var acıkcası bu gune kadar mi serileri hariç hiç original...
  13. cengizcoskun

benim bu gece flash atmam lazımmmm :) en iyisi uydu cihazına bi denemediğim firmware flashlıyım
  14. cengizcoskun

ne yapayım şimdi kararsız kaldım ... multi rom kuracaktım.. mui pro mu kursam... yok yok xioami eu rom kurayım eeeyaah napalım cihaz redmi note 4 ?????
Üst Alt