cencel kullanıcısının son içeriği

1. C

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - VoWifi Aktivasyonu

Samsung c7'de volte yok vowifi de yok diye biliyorum
  2. C

Recovery Redmi Note 6 Pro - Twrp 3.3.1-20 Tek Tuş Yükleme Aracı

Bu şekilde yükleyince kalıcı mı oluyor yoksa kalıcı olması için başka bir işlem yapmak mı gerekiyor?
  3. C

Rom Redmi Note 6 Pro – Global Kararlı Rom V11.0.3.0 PEKMIXM

Fastboot ile yükleme yaparsam sonradan yazılan imeiler gider mi?
  4. C

Rom Redmi Note 6 Pro – Global Kararlı Rom V11.0.3.0 PEKMIXM

İyi akşamlar. Bende yurtdışı imei numarası değiştirilmiş note 6 pro (M1806E7TG) var. Bootloader kilidi açık, MIUI sürümü 10.2.1.0 Güncellemeler hep sıkıntılı olduğu için hiç güncelleme yapmadım. Sadece bootloader kilidini açtım. Yorumlardan bu versiyonun iyi olduğunu anlıyorum. Şimdi bu...
  5. C

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Durum Çubuğu Bildirim Simgeleri Görünür Yapma [Twrp]•[Rootsuz]

10.2.1.0 için indirmeye çalışıyorum ama sayfa hatası veriyor. 2 dosyada elinde olan varsa paylaşırsa sevinirim
  6. C

Yardım Volte ile 444 Servis Numaralarını Arayamıyorum

volte açıkken 4441444 denedim, arama yapıldı.
  7. C

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Durum Çubuğu Bildirim Simgeleri Görünür Yapma [Twrp]•[Rootsuz]

Her global rom'u update yaptıktan sonra aynı işlemi tekrar mı yapmak gerekiyor?
  8. C

Fake Gps İle Sürpriz Nokta

. hocam bende link alabilir miyim
  9. C

Yardım Oyunlarda whatsapp bildirimi nasıl kapatılır?

Oyunlarda whatsapp bildirimi nasıl kapatılır? Note 6 pro da oyun modu gibi bir uygulama yok galiba. Oyun oynarken gelen whatsapp bildirimleri ekranı kaplıyor, bu da sıkıntı yaratıyor. Ayarlardan sadece seçtiğimiz programlar açıkken bildirimleri engellemek için ayar var mı veya bu işe yarayan...
  10. C

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - MIUI v10 V10.0.4.0 OEKMIFH Global Kararlı Rom

Miui 10 yükleyen turkcell li ler bip yükleyip sürpriz nokta çalışıyor mu söyleyebilir mi? 9.6 da GPS i görmüyorda
  11. C

Siz muiu 10 yüklediniz galiba, Sürpriz noktada hala sorun varsa sıkıntı. Arkadaşta note 5 pro var onda sorun yok
  12. C

Rom MIUI 9 v9.6.10.0 0EKMIFD kararlı (güncelleme geldi)

Bende 9.6 sürümü var ama turkcell sürpriz nokta uygulaması düzgün çalışmıyor, GPS verisi almıyor, konumunla alakalı olmayan biryerde gösteriyor, bu sorunu yaşayan biri var mı veya miui 10 da düzgün çalışıyor mu?
  13. C

Sol üst çentiğe bildirimler gelmiş mi, gelecek mi veya oraya bildirim koymanın bir yolu var mı? Bende 9.6 sürümü var ama turkcell sürpriz nokta uygulaması düzgün çalışmıyor, GPS verisi almıyor, konumunla alakalı olmayan biryerde gösteriyor, bu sorunu yaşayan biri var mı veya miui 10 da düzgün...
Üst Alt