cenbir kullanıcısının son içeriği

1. cenbir

Rom Xiaomi 13 Ultra Xiaomi HyperOs Eu Rom ( 24.4.15 ) İndirme Bağlantıları ve Kurulum

hangi romdan hangi sürümden bahsediyorsunuz
  2. cenbir

Rom Xiaomi 13 Ultra Xiaomi HyperOs Eu Rom ( 24.4.15 ) İndirme Bağlantıları ve Kurulum

https://sourceforge.net/projects/eliteroms/files/HyperOS-WEEKLY-UPDATES/OS1.0.24.2.20.DEV/EliteRomLite_ISHTAR_OS1.0.24.2.20_DEV_os1-A14-HYBRID.zip/download Elite rom deneyeceğim bakalım bu hafta Miui14 tabiki iyi ama telefon sürekli yenilik istiyor en son HyperOS sürüm olan EEA romunu...
  3. cenbir

pil ve kamera açısından en iyi rom hangisi arkadaslar şuan tavsiye edeceğiniz
  4. cenbir

hangi sürümü daha iyiydi paylaşırsan seviniriz
  5. cenbir

Yardım CN mi yoksa TW mi ?

eu kurdum EEA geri döndüm eu pili sömürüyor EEA bir nebze iyi elite romu hafta sonu yüklerim belki EEA diğerlerine göre bir nebze iyi ama google uygulamaları var işte bu sıkıntı yapmıyorsa kurabilirsiniz tavsiye ederim
  6. cenbir

Yardım CN mi yoksa TW mi ?

pil ve kamera performans açısından en iyi rom hangisi Hayperos sürümü
  7. cenbir

Soru Pil Performansına Baya Düşüşte

EEA OS1.0.5.0.UMAEUXM sürümünü dün yükledim %100 şarj olduktan sonra ekran açıksa15 dakika içerisinde değişmiyorsa iyidir kanımca daha önce eu stabil yükledim çabucak bitiyordu kullanıma bağlı olarak değişkenlik gösterirpil kullanımı kimileri tayvan romunu kullanıyor iyi diyor...
  8. cenbir

Eu Stabil romu yükledim şarj çok sömürüyor gibi geldi birde bazı yerlerde ingilizce yazıları var 1 hafta kullanırım memnun kalmazsam EEA romu yüklerim
  9. cenbir

varmı kuran arkadaslar deneyimlerini paylaşırsa seviniriz
  10. cenbir

Yardım Mi 13 Ultra - Telefonu kapatıp açınca Şebeke gidiyor.

aynı sorun bende var yokmu bu sorunun çözümü ne yapmak lazım yarın öbür gün bir rom yükleneceği zaman yine gidecek sürekli iğne ile geziyorum
  11. cenbir

kuran varmı şuan en stabil hızlı pil ve kamera açısından en uygun rom hangisi arkadaşlar
  12. cenbir

uygulama linki varsa paylaşırsanız seviniriz birde cihazın rootlu yada rootsuz olarak yükleneceğine dair bilgi veriseniz daha çok seviniriz
  13. cenbir

Soru Arkadaşlar yavaş şarj edilince şarj daha uzun gidiyor

telefon 120 watt destekliyor yani 67 wat şarj ile mi şarj edelim o zaman hızlı şarjın ne anlamı kaldıki
  14. cenbir

Sohbet Sohbet köşesi

Hayırlı Sabahlar Hayırlı Cumalar Bol Bereketli hayırlı işler
  15. cenbir

Sohbet Sohbet köşesi

Hayırlı Sabahlar herkese sohbet için bir telegram grubu açılırsa daha güzel olurdu kanımca
Üst Alt