cemugur kullanıcısının son içeriği

1. cemugur

Çözüldü Aosp kurarken Error alıyorum

Çözüldü. Konu kilit. Pitchblack ile sorunum çözüldü. Recovery ile ilgili. Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. cemugur

Çözüldü Aosp kurarken Error alıyorum

Dostlar selam. Resimde de gördüğünüz üzere Note 8 cihazıma iki farklı aosp rom yüklemek istiyorum. Her iki romda bu hatayı veriyor. Sebebi ne olabilir?
  3. cemugur

Mod [YENI] [Android 11/ 10 / 9 / 8] Dolby Digital Plus v7.3

Alttaki dosyayı da yükledim ama hala atıyor program? Çözümü var mı? Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. cemugur

Rom (Android 11) Müthiş Bir Rom, PixelPlusUI Note 6 Pro

format data yapmadığım için atıyormuş recovery sayfasına Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. cemugur

Rom (Android 11) Müthiş Bir Rom, PixelPlusUI Note 6 Pro

Bu rom da sorun mu var? Rom sonrası beni recovery atıyor?
  6. cemugur

Rom AbhiX ROG Edition Tulip Final [Android 10 EOL] 12.6

Rom sorunsuz. Final sürüm. 11 de çıktı ama bug çok olduğu aşikar. 11 in harici indirme linkleri olursa konu açabilir mi? Rica etsem. M2007J1SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. cemugur

Rom AbhiX ROG Edition Tulip Final [Android 10 EOL] 12.6

Ben temiz kurulum yaptım. Wifi sorunu yaşamadım şuan kullanıyorum baya memnunum. M2007J1SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. cemugur

Çözüldü MoKee Rom Android 10 kurdum, kamera açılmıyor?

Şimdi akşam sorunum çözüldü onu söylemeyi unuttum. Persist silinmemesi gerekiyormuş. Persist sensörler bir önceki MIUI 11 de stabil çalıştığı için bende wipe yaparken bu sefer persist seçmedim. Direk öyle kurdum düzeldi. Konu kilitlenebilir. + MI MIX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. cemugur

Çözüldü MoKee Rom Android 10 kurdum, kamera açılmıyor?

Dostlar selam. Havoc android 10 kurdum ardından mokee rom kurdum ikisinde de sensörler çalışmıyor gibime geliyor. Otomatik parlaklık çalışmıyor En önemlisi kamera (mokee rom da sadece) açılmıyor. Kamera uygulaması camera mx ve google kamera kullandım ikisi de aynı kamera uygulamasından...
  10. cemugur

Yardım Mi Mix Pie Vendor

Hocam bana acil destek verir misiniz? Aosp rom havoc sıkıldım direk MoKee Roma geçtim. Çok beğendim direk lineage üzerinde editlemeler yapılmış. Ancak kamera açmıyor cihaz. Otomatik ekran döndürme de yapmıyor. Parlaklik otomatik olmuyor. Bunun persist.img ile alakası olabilir mi? IN2020...
  11. cemugur

Yardım Mi Mix Pie Vendor

Mokee var çok başarılı. Ama kamera açılmıyor. Persist.img ile alakalı olabilir. Bir de şöyle bir durum var tüm aosp romları mix de denedim otomatik ekran döndürme, parlaklık vs hiçbiri çalışmadı. Persist.img ile mi alakalı acaba? MIUI 11 den persist alsam aosp rom da twrp ile flashlasam olur mu...
  12. cemugur

Soru mi mix miui 12 port rom bulan varmı yada herhangi bir miui pie rom ?

İmkansız. Geliştiriciler de artık mix ile ilgilenmiyor. Mokee rom öneririm aosp android 10 harika. Ama kamera açılmıyor. Araştırma yapıyorum bende. Persist.img ile herhalde alakalı. IN2020 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. cemugur

Çözüldü [ÇÖZÜLDÜ] Çalışmayan Sensörler (Persist.img Repair İşlemi)

Dostlar Aosp rom kuruyorum bir tanesinde kamera açılmıyor. Otomatik parlaklık ve ekran döndürme vs de çalışmıyor. Persist img yedek nerden alırım? Şuan MIUI 11 global kurulu. Aosp sevdigim moke rom kurcam ama sensörler çalışmıyor. IN2020 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. cemugur

Yardım Custom Rom kurulumdan sonra Kamera açılmıyor?

MIUI 11 ve Havoc 3.9 Android 10 denedim kamera açılıyor. Ancak farklı bir rom yükledikten sonra kameraya giriyorum siyah ekran oluyor ve uygulamadan atıyor. Bunun persist.img ile alakası olabilir mi? Sorun yaşadığım rom Mokee Aosp rom.. IN2020 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. cemugur

Soru Eski kararlı room yükleme

Ben de MIUI 9 a döndüm.. Eskilere... 10 dan daha güzel bence..
Üst Alt