cemturan kullanıcısının son içeriği

1. cemturan

Yardım Hey Google Problemi

maalesef 2022 yılındayız hala türkçe diline ok google özelliğini getirecekler :D
  2. cemturan

Soru En kullanışlı modüller? (Root)

sağ ol hocam. magisk 24.x destekleyen sürümünü buldum onu deniyorum şimdi.
  3. cemturan

Soru En kullanışlı modüller? (Root)

ustam daha bugün güncelledim magiski. sürümü nasıl düşürebiliriz?
  4. cemturan

Soru redmi note 10s vs redmi note 9 pro

Arkadaşlar 4000 tlye kadar bütçemiz var yurt içi olacak. redmi note 10s ve redmi note 9 pro arasında kaldık. Kardeşime alacağım oyun oynayan birisi değil hangisini önerirsiniz
  5. cemturan

Rom [ MIUI 11 ] Android 9/ 10 DEODEX Endonezya

çift tıklayarak açma bende çalışmadı bir türlü. Kullanabilen var mı bu özelliği? ve de akıllı kılıf modu gibi bir modül var mıdır acaba, babam kapaklı kılıf kullanıyor.
  6. cemturan

İnceleme Galaxy M51 ön sipariş fiyatı ile dikkat çekiyor.

Redmi note 8 proyu emekli edip m51e geçtim. Sorusu olan varsa cevaplayabilirim
  7. cemturan

Klasikteyim ama olmuyor
  8. cemturan

çift dokunmayla ekran kapannıyor ama açılmıyor bu romda. android 10 sürümündeyim
  9. cemturan

Hocam sanal tuşları değil de miuideki gibi tam ekran kullanma imkanımız var mı peki
  10. cemturan

Doğrudur hocam, Mi 10T ile arada bayağı bir fark var yalnız, sanırım bir sonraki indirimde m51 i alacağım. ayrıca lcd ekran kullanmayı sevmiyorum bu yüzden r8prodan geçeceğim 1606656227 Hocam bildirim ışığı muhabbeti varmış, bildirim ışığı yanıyor mu?
  11. cemturan

Ne yaptınız hocam ben de note 8 prodan gecmeyi düşünüyorum
  12. cemturan

Soru Redmi note 8 pro ghost Screen

Tianma panel var, ghost screen sorunu yaşıyorum ben 1606469284 Device Info HW - Google Play'de Uygulamalar bu uygulamaya root yetkisi vererek öğrenebilirsiniz
  13. cemturan

Soru yan sanayi ekran vs orjinal ekran

hangi servis 300 e yapıyor hocam? emin misiniz? 1606074737 gsm iletişimden bahsediyorsanız değmez bile yazmaya :D adamlar kendileri yorum yapıyor, yapılan işi beğenmeyenleri tehdit ediyorlar. zamanında çok araştırmıştım sırf bu tutumları yüzünden vazgeçtim dikkat edin siz de. 300 daha fazla...
  14. cemturan

Soru MIUI Pro Sürüm

rica ederim
  15. cemturan

Soru MIUI Pro Sürüm

siz greeshan romunda yaşıyosunuz o sorunu sanırım. Çözümü saat uygulamasanın güncel apksını kurmak evet para ödedim
Üst Alt