Cemre Hanım kullanıcısının son içeriği

1. Cemre Hanım

Sohbet MIUI 12 ilk güncellemesi geldi sonunda

Yaaaaaaaaaaaa [emoji38] MI CC9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. Cemre Hanım

Tema Material Mix v11 Karanlık Mod Uyumlu

Güzelmiş baya farklı görünüyor. Teşekkürler [emoji106] Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Cemre Hanım

Soru Ekran yanığı olan telefon alınır mı?

İlerleyebilir ve cihaz elinizde kalabilir. Bence yanaşmayın derim. Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. Cemre Hanım

Sohbet Yeni yılınız Kutlu olsun...

Cümleten sağlık huzur mutluluk diliyorum. Biraz da parraa parraaa parraaaaaaaaaa[emoji846] Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Cemre Hanım

Sohbet Oyun bağımlılığı?

Öncelikler o kadar değişiyor ki.. keşke ona zaman kalsa.. Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Cemre Hanım

Sohbet Oyun bağımlılığı?

Nasıl ya mümkün değil [emoji2] Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Cemre Hanım

Sohbet Oyun bağımlılığı?

League of legends oyunu geldi bu postu okurken aklıma. Bir ara cok sarmıştım. Oyun oynamayı çok severim ve lol tüm günümü alıyordu. Fakat benim için şuan düşündüğüm de bile zaman kaybı değildi. Zevk alarak yaptığım hiç bir şeyden pişmanlık duymam. Şimdi zaman buldukça Pubg oynuyorum Callf of...
  8. Cemre Hanım

Yardım Whatsapp kilit ekrani gizleme

Merhabalar[emoji137] ayarlar - uygulamalar - uygulamaları yönet - WhatsApp - bildirimler deyip oradan yapabilirsiniz. Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Cemre Hanım

Soru Oppo reno 2z vs xiaomi mi 9!!

Evet o da çok iyi .. Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Cemre Hanım

Karşılaştırma Redmi note 8 Vs Mi A3

Ben note serisi yerine Mi A3 tercih ederdim sanırım. Epeyde karşılaştırın hocam. Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Cemre Hanım

Soru Oppo reno 2z vs xiaomi mi 9!!

Mi 9T nin dahi daha iyi olduğunu düşünüyorum. Mi 9 ile takas edebilirseniz daha kârlı olur bence çünkü donanımsal olarak özellikleri cok daha iyi Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. Cemre Hanım

Yardım Mi 9t şebeke sorunu

Siz atmayın bence bilen birine attırdığım halde sıkıntı oldu şimdi temiz bir tekrardan imei attirmam gerekiyor. Bilen birine yaptırın. Zenex hocam bu konuda cok başarılı. Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Cemre Hanım

Haber MIUI 11’e Yeni Bir Always On Display Eklentisi Geliyor.

Evet bu bir sorun sanırım. Fakat bana guzel geliyor. Cok ilgilenemedigim zamanda kapanıyor. Boşuna açık durmasın daha iyi benim için. Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Cemre Hanım

Yardım Mi 9t şebeke sorunu

E devletten sorgulayın imeiyi. Ama kayıtlı olan imei farklıdır onu sorgulamanız gerekli. Yani *#06# bunu girip çıkan imeiyi kopyalayın. Sonra e devletten veya Google'dan imei sorgulamaya girip sorgulayın. Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. Cemre Hanım

Haber MIUI 11’e Yeni Bir Always On Display Eklentisi Geliyor.

Hmm.. uzun zamandır Samsung kullanmadım bahsettiğiniz özelliği bilmiyorum sanırım. Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt