cemil.buyukciftc kullanıcısının son içeriği

1. C

Yardım Redmi note 12 pro 5G ruby hyper os

Redmi note 12 aşağıdaki sürüm de kaldı 8 aydan beri güncelleme gelmiyor hyper OS ne zaman gelir
  2. C

Rehber Redmi Note 12 Serisi Modeller, Romlar ve Versiyonlar

Sa Benim telefon bu şekilde yazıyor global değilmi ...
  3. C

Soru Orjinal imeiye sıfırlama

Birde tam kayıttan maksadımız nedir plaka çakılıyor cihaza ama. RMX2040 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. C

Soru Orjinal imeiye sıfırlama

Bildiğim kadarıyla eski Back-Up yani dosyalar yoksa olmuyor diye biliyorum ama forumdaki daha bilgili arkadaşlar yardımcı olur diye tahmin ediyorum ... RMX2040 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. C

Yardım Mobil Ağ Kullanılamıyor Hatası

5g yi hanıma aldım kafamın etini yiyor her gün buna bir an evvel bir çözüm bulmak zorundayım... RMX2040 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. C

Telefonun mu açılması lazım ... Antendemi direnç var ... Başka bir bölümde mi ... RMX2040 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. C

Veri bağlantısında sıkıntı yok 4.5 G gözüküyor yukarıda wp telegram faceyoutube hepsinde veri bağlantısı var sesl. Arama gelmiyor gitmiyor sorun bu sadece ... Hani sesli arama yaparken 4.5 G den H ye geçiyor ya bunda öyle birşey olmuyor ... RMX2040 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. C

çekememe problemimini biraz araştırdım 5gli biraz cihaz olduğundan mütevellit ülkemizde olmayan bazı şebeke planları telefonda bunu düzeltmek için telefon ayarlar ; teelfon hakkında ; tüm özelikler ; Dahili depolama bu sekmeyi birkaç kez ard arda tıklayınca ;telefon bilgileri 1 ve 2 çıkıyor...
  9. C

çok ilginçtir bende de internet çekiyor wp görüşme yapabiliyorum youtube video seyredebiliyorum ama sesli arama ne geliyor nede gidiyor
Üst Alt