Cemented kullanıcısının son içeriği

1. Cemented

Çözüldü Apk yüklenmiyor

Teşekkürler, çok faydası oldu bu bilginin.
  2. Cemented

MIUI 12 Mi 6 - Xiaomi.eu MIUI 12 v20.6.18 Beta Rom İndirme Bağlantısı

Hocam tatbiki şu konuda çok haklısınız. Benim için önemsiz olan bir özellik sizin için hayati olabilir. Benim çok memnun kaldığımdan siz kalmayabilirsiniz. Şu an kullandığım miuitr 21.12.15 romdan ben çok memnunum. NFC çalışıyor, orta home tuşu ile uyandırma parmak izi yüklerseniz çalışıyor, ses...
  3. Cemented

Hocam şimdi bu yazılarınıza denk geldim de. Ben Hakan Güven hocamızın miuitr 12.5 romunu uzun zamandır kullanıyorum. İlk haline göre çok çok iyi duruma geldi. Hataların %90 giderildi. Her hafta romu daha da geliştirerek neredeyse sorunsuz hale getirdi. Birkaç ufak tefek sorun var onlarda göz...
  4. Cemented

İnceleme Xiaomi Mi6 Temel Özellikler ve Resimler

Ne varsa eskilerde var zaten hocam :P
  5. Cemented

İnceleme Xiaomi Mi6 Temel Özellikler ve Resimler

2022 yılında da Mi6 ile devam :) Halen günümüz telefonların bir çoğundan daha hızlı, daha akıcı, sorunsuz. Kamera, eh işte
  6. Cemented

Rom Mi6 miui13 port rom_

Ben bunu değil de, miui tr forumunda bir arkadaş paylaşmıştı onu çok kısa süre kurdum denedim. Ekran otomatik parlaklık düzgün çalışmıyordu. Ekran ışığı tamamen kapanıyordu kullanılacak durumda değildi. Ama genel olarak olarak miui13 Android 11 olarak Mi6 da sorunsuz çalışacak gibi. Cihazda...
  7. Cemented

Hocam ben merak edip dün gece yükledim romu. Sanırım mi8 cihazdan portlanmış, google hesabım mi8 olarak gördü cihazımı. Mi8 cihazda sanırım bildirim ışığı yok o yüzden bu romda hiç bir şekilde bildirim ışığı yanmıyor. Ne şarja takınca nede bildirim gelince. Ayrıca alttaki navigasyon tuşlarının...
  8. Cemented

Yardım Banka Uygulamasının Çökmesi

Magisk ten hide yapıp restart sonrası tekrar denediniz mi?
  9. Cemented

Yardım Banka Uygulamasının Çökmesi

Root varsa ondan yapabilir. Hangi banka?
  10. Cemented

Yardım Ekran Dönmüyor (Mi 6)

Süper duvar kağıdı ile ilgili bu sorun. Normal duvar kağıdı kullanınca sorun kalmıyor.
  11. Cemented

Ya ne güzel günlerdi, her hafta yeni bir güncelleme yüklüyorduk. Telefonu kurcalayıp neler yeni, ne gelmiş ne gitmiş bakıyorduk. Batarya süresi düşmüş diye söyleniyorduk. :) Şimdi telefon bana bakıyor, ben telefona. Mi6 ile daha yolumuz uzun, bu yol nasıl geçecek böyle. :)
  12. Cemented

Hocam Merhaba, Şu an bende konuyu okuyunca yeni fark ettim. Benim de kamera ağır çekime girince ana ekrana atıyor. Dediğiniz gibi modülle alakalı o zaman. Kullandığım google kamera'da ağır çekim yok. (onu da yeni fark ettim :) ) Güncel kullandığınız gcam ve modülü paylaşabilir misiniz? Edit...
  13. Cemented

Yardım Xiaomi Mi 6 Ahize Sorunu ve Yakınlık Sensörü Çalışmıyor

Batarya soketi tam oturmamış olabilir. Tekrar açma şansınız varsa deneyin. Birkaç arkadaş deji bataryanın soketini takarken çok zorlandıklarını yazmışlardı. Açmışken sensörün olduğu bölgeyi de inceleyin, yerinden çıkmış veya hasar görmüş bir parça soket var mı.
  14. Cemented

Yardım Mi6 Custom Rom Pusula Sorunu

Bu konudaki fastboot romu mi flash ile kurup deneyin isterseniz. Pusula çalışıyorsa tekrar twrp kurup istediğiniz romu kurabilirsiniz. https://forum.miuiturkiye.net/konu/mi-6-miui-9-2-2-0-ncamiek-global-kararli-guncellemesi-hakkinda.20251/
  15. Cemented

Yardım Mi6 Custom Rom Pusula Sorunu

Bir çok rom kurdum ama pusula sorunu hiç yaşamadım şimdiye kadar. Pusula uygulaması tüm verileri temizle yapıp deneyebilirsiniz. Veya romu 4 wipe ve format data ile sıfırdan kurup deneyebilirsiniz.
Üst Alt