cemee kullanıcısının son içeriği

1. cemee

Yardım Hava Sıcaklığı Düşük Uyarısı

Batarya ile alakali gibi geldi bana ama belki daha onceden bu sorunu tecrübe etmis bir arkadas vardir
  2. cemee

Yardım Sesi Hangi Mikrofon Alıyor

Kulakligin mikrofonu alir normalde. Telefonu bluetoothun cektigi sizden uzak bir yere koyun (yan odaya mesela) sonra telefon gorusmesi yapmayi deneyin
  3. cemee

Yardım Global vs toplama cihaz ?

Toplama telefon nedir. Bilgisayar mi bu? Bozulmus da birinin parcasini digerine mi takmislardir demeye calismis acaba
  4. cemee

Sohbet Korona Deneyimim

Geçmiş olsun
  5. cemee

Haber Xiaomi CEO'su Mi 11 kutusundan adaptörü çıkmayacağını açıkladı

Apple i sevmem ama adamlar ne yaparsa diger markalar onu takip/taklit ediyor. Misal o rezalet centik olayi... Sarj cihazi icin tahmin edilen, sey bir sure sonra hic bir markanin sarj cihazi vermeyecek olmasiydi. Samsung kesindi bu konuda. Xiaomiden de bekliyordum acikcasi ama bu kadar cabuk...
  6. cemee

Soru Tam uyumlu temperli cam bulabilen var mı?

Selam arkadaslar. Mi 9t pronun ekran kenarlari hafif kavisli. Bu nedenle piyasadaki temperli camlar kenarlarda bosluk yapiyor. Bu bosluklar temperli cami yaninda gelen yag benzeri bir sivi ile doldurulabiliyor ama bir sure sonra yine bosluk oluyor. Bazi camlarin da kenarlari siyah ve bu hem...
  7. cemee

Yardım Ekrandan ses geliyor

Ekran esniyor gibi. Montaj hatasi bence. Daha 9nce tamir gördü mü?
  8. cemee

Yardım Parmak izi sensörü ekrana temas ediyor

Tahminimce kullandiginiz rom parmak izi sensoru ön tarafta olan bir telefondan portlanmis. Dolayisi ile sensore dokununca ekranda gosteriyor. Mumkunse romun gelistiricisine bildirin
  9. cemee

Yardım Parmak izi sensörü ekrana temas ediyor

Temas derken tam olarak ne oluyor anlamadim ben
  10. cemee

Diğer 120 GB SSD yeterli olur mu ?

Ihtiyaca gore degisir. Windowsun calismasi icin yeterlidir. Belli programlar kurulur. Muzik, fotograf vs dosyalar hdd ye kaydedilir Cok fazla program kurulacaksa ve oyun falan yuklenecekse yetmez.
  11. cemee

Soru Mi 9T gevşek vida sesi.

Huawei, htc, oneplus, samsunglarda var. Tahminen diger hepsinde de vardir
  12. cemee

OIS degil de auto focus ozelligi olan tum kameralarda bu ses olmasi lazim. Misal benim mi 9t pro da ois yok ama bu ses var
  13. cemee

Normal kameranin icinde kucuk hareketli parcalar var. hemen hemen her telefonda vardir bu ses
  14. cemee

Soru Chrome’da Gizli Sekme Sorunu

Eger google hesabiniza yedeklediyseniz yer imleri silinmez. Buyuk ihtimalle sifreler de silinmez. Cerezler silinir sanirim
Üst Alt