Cemdede kullanıcısının son içeriği

1. Cemdede

Rom Redmi Note 12 Pro (5G) / Pro Plus (5G) / Discovery (5G) [ruby] Endonezya HyperOS1.0.2.0.UMOIDXM İndirme Bağlantıları

Bu sorun genelde yurt dışı kayıtsız cihazlarda oluyor bendede aynı Google güvenlik güncellemesi yüklüyor açılıp kapanınca başa dönüyor 1710251370 cihazı kapatıp ses açma tuşuna basarak açıp wipe menüsünden
  2. Cemdede

Rom Redmi Note 12 Pro (5G) / Pro Plus (5G) / Discovery (5G) [ruby] Endonezya HyperOS1.0.2.0.UMOIDXM İndirme Bağlantıları

Kurduktan sonra resetlerseniz 3 tuş kombinasyonu ile daha rahat kullanırsınız
  3. Cemdede

1:OTA Yolu ile Yazılımın Size Ulaşmasını Bekleyebilirsiniz .OTA Rom Dosyasını İndirip Sistem Güncelleyici Üzerinden Kurabilirsiniz 2:Aşağıda Bulunan Recovery İndirme Bağlantısı Üzerinden Zip Uzantılı Dosyayı İndirip TWRP Kurulu ise Cihazınızda TWRP Üzerinden Kurabilirsiniz 3:Cihazınızın...
  4. Cemdede

HyperOS Xiaomi 14 Global Romlarda Kamera Çalışmıyor

Hard reset yapıyormusunuz kurulumdan sonra öyle deneyin yine olmazsa kamerada arıza olabilir
  5. Cemdede

Yardım Uluslararası dolaşımda (Roaming) Ayarları

Bence tüm aramaları telesekretere yönlendirip kim aramış servisinizde açıksa sms alırsınız
  6. Cemdede

Soru Redmi Note 12 Pro 5g HyperOs

Endonezya HyperOs hala gelmedi sanırım
  7. Cemdede

Soru Redmi Note 12 Pro 5g HyperOs

Arkadaşlar HyperOs da arama ve mesajlaşma uygulamaları Google nin mi xiaomi nin kendi uygulamalarımı acaba
  8. Cemdede

Yardım Yazılım sonrası unknown imei hatası

Dirençli cihazda nfc çalışıyor mu acaba
  9. Cemdede

Yardım HyperOS imei atılır mı?

Kilidin hyperos la alakası cihazla alakası var
  10. Cemdede

Yardım HyperOS imei atılır mı?

İmei atılıyor atılmasada sonuçta BL kilidiniz açık fastboot romla geri istediğiniz roma geçersiniz.
  11. Cemdede

Rom Redmi Note 12 4G Global HyperOS OS1.0.2.0.UMTMIXM Güncelleme Bağlantıları

Cihazınızda rom değişimi yapmak için BL kilidinizin açık olması lazım mi flash yazılımı ile rom değişimi yapa bilirsiniz
  12. Cemdede

Rom Redmi Note 12 4G Global HyperOS OS1.0.2.0.UMTMIXM Güncelleme Bağlantıları

Ota İndirme Bağlantısı olması lazım çıkınca yüklerim sizde güncellersiniz yada otadaan size gelir
Üst Alt