cem1453 kullanıcısının son içeriği

1. cem1453

Yardım Kamera ışık yansıma sorunu

Cok tesekkur ediyorum yardimlariniz icin
  2. cem1453

Sorun olarqk ne yazmaliyim cunku malum biliyosunuz ulkemizin garanti cahilligini
  3. cem1453

Anlik fotoğraf hocam film falan yok cok baktim yok yani 1566859930 Simdi cizcem biyerlerini ilk aldigimizda bunun ustunde koruyucu film falan oluyor mu bi saattir ugrasiyorum varsa bisey cikarayim diye cizcem az kaldi
  4. cem1453

1566471100 Ayni tabelayi muhtemelen yarin cekebilirim ama idarelik bi isik kaynagini cektim ledler yine yansiyor hocam. Bi arkadas yotube ta rn7 gece modu testi yapiyor video olarak onda da bu yansima var. Yillardir xiaomi kullaniyorum hic boyle bisey basima gelmemisti. Mi 5 mi max mi6 mi max2...
  5. cem1453

Yine oluyor normal kameradada gece ve normal ayni sorun Gcam de de ayni sorun gece ve normalde 1566404546 Kullanmiyorum hocam. Onceden mi 6 kullaniyordum onda isiklar cizgi cizgi yayiliyordu kapagi sokup lensi silmistim duzelmisti ama bunu daha 1ay olmadi alali ilk aldigim gunden beri boyle buz...
  6. cem1453

Gcam de de ayni sorun var hocam hdr+ hdr + gelismis i fqlan hep acip denedim ayni
  7. cem1453

Arkadaslar merhaba aranizda yeniyim. Konularda araştırdım ama bulamadim. Benim kamerada parlama sorunum var sadece bende olan biseymi yoksa genel mi onu sormak için konu actim üzgünüm. Yardımlarınızı bekliyorum ne yapabilirim?
Üst Alt