cem.ctnky kullanıcısının son içeriği

1. C

Soru Uygulamalar sürekli durduruldu hatası veriyor

Mi6 telefonum 1 ay kadar önce uygulamaları sürekli olarak durdurmaya başladı neye elimi atsam durduruldu hatası alıyodum hatta bazen 6 7 uygulama kullanmama rağmen aynı anda durduruldu hatası veriyordu. 2 3 gün önce telefonum komple çöktü ve yazılım attırmak zorunda kaldım. Telefonum bugün...
  2. C

Soru yetkili mi hesabı alma

Telefonum bootloop a girdi ve bootloader ım kapalı olduğundan rom atamıyorum. Bootloader ı kapalı olan telefona rom atabilmek için yetkili mi hesabımın olması gerekiyormuş. Bu yetkili hesabı nasıl alabilirim? Mi sayfasına bir rapor gönderince hesabınıza yetki veriyolarmış bu nasıl oluyor? Bu...
  3. C

Yardım Xiaomi mi 6 telefonum açılmıyor.

Hocam telefonun usb hata ayıklayıcısı açık değil sanırsam xiaomitoolv2 de "My device is bricked..." olana tıklıyorum, oraya tıklayınca da bu özellik ulaşılabilir değil diyor. Başka bir yolu var mı format atmanın
  4. C

Yardım Mi 6 telefonum şarj olmuyor

Dün gece telefon kendiliğinden kapandı ve bütün gece boyunca sürekli olarak kapanıp açılmaya başladı. İçindeki bütün şarjı bitirince sonunda durdu. Telefonu şarja takıyorum ama herhangi bir tepki vermiyor. Bilgisayara taktığımda ise bilgisayar telefonu görüyor ama yine şarj etmiyor. Ne yapmam lazım?
  5. C

Öncelikle cevapladığınız için teşekkürler. Açılıp kapanma sorununu hala çözemedim. Zaten telefon açılmıyorda kapanıp kapanıp powered by android yazısı ekrana geliyor ve ardından aynı işlemler tekrarlanıyor. 1231243 hocam reboot loop u tam olarak nasıl kesmemi önerdiğinizi anlayamadım fakat...
  6. C

Bu gece her zaman yaptığım şeylerin aynısını yaparken telefon birden bire kapandı, üzerinde şarj simgesi çıktı. Sonrasında ise telefon sürekli olarak kendini kapatıp açmaya başladı ve halende devam ediyor bunu durduramıyorum. Bunu yaptıkça da telefonun arkası ısınıyor ve telefon her açılmaya...
Üst Alt