celik1122 kullanıcısının son içeriği

1. C

Soru Redmi s2 MIUI 12

Arkadaşlar cihazıma MIUI 12 yükledim ama bu güncelleme Android 9 tabanlı 10 değil Android 10 tabanlı varmı veya gelekmi bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi Bu şekilde bek bi güncelleme sayılmaz birkaç arayüz falan filan Zaten bu sene son güncelleme aliriz başkada de gelmez MIUI 10 olsaydı...
  2. C

Rom [Güncellendi][Rog Edition][MIUI 12][Q]Redmi S2 MIUI 12 Android 10 Port Rom

Bu MIUI 12 android 10 mu 9 mu ve kararlı sürüm mü
  3. C

MIUI 12 Redmi S2 / Y2 - Global Kararlı MİUİ V12.0.2.0 Rom İndirme Bağlantıları

Ya arkadaş neden android 9 tabanlı 10 değil ozaman güncelleme sayılmaz ki birkaç ekleme hepsi o olmadı bu son güncelleme bundan sonrada güncelleme vermezler android 10 olaydı iyiydi
  4. C

Yardım Google fotoğraflar (kablosuz bekleniyor sorunu)

Merhaba arkadaşlar bir haftadır bu sorunu yaşıyorum Google fotoğraflar uygulamasında yedekleme yapmıyor kablosuz bekleniyor diyor cihaz resmi programı mini sürümü 7.12.28 Yadimcı olarsaniz sevinirim Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. C

Samsung s3 miui v6 turkce rom varmi

Cvp: Samsung s3 miui v6 turkce rom varmi Peki enson turkce versiyonu hangisi acaba varsa link verirmisiniz
  6. C

Samsung s3 miui v6 turkce rom varmi

Arkadaslar miui nin eski versiyononu kullaniyorum miui v6 s3 icin turkce romu varmi lutfen cevap yazin
Üst Alt