Celesaw kullanıcısının son içeriği

1. C

Rom [RN8Pro] crDroidAndroid 9.5 [Android 13] Tim Support 10/03/2024 | [AOSP]

Merhaba ilk kurulumu yaptığım günden bu yana bazı problemler yaşıyorum 1-Cebimde arama geldiği zaman telefonu elime aldığımda ekran ışığı açılmıyor 2-Konuşma/görüşme esnasında telefon ışığı sönmüyor sönse bile ekranın herhangi bir yerine temas olmadığı halde sürekli titriyor 3-Telefon ekran...
  2. C

Evet cvp verdiğiniz için teşekkür ederim fakat kurulumu yaptım herşey yolunda ama hızlı sarj olmuyor neden olabilir eski MIUI sürümünde sorunsuz hızlı sarj oluyordu
  3. C

Merhaba talimatları uyguluyorum fakat kurmayı başaramadım. Rom kurulumunda hata veriyor sorun ne olabilir ? Önerilen twrp ile deniyorum Enes M.
  4. C

Çözüldü Redmi note 8 pro (copyaudiohaldumpservice)

Yardımınız için tekrar teşekkür ederim iyi forumlar 1600007199 Yardımınız için tekrar teşekkür ederim iyi forumlar Alıntı
  5. C

Çözüldü Redmi note 8 pro (copyaudiohaldumpservice)

Resimdeki gibi bir uyarı var kapatamiyorum *#*#3646633#*#* sekmesinde gezinirken oldu fakat hangi menüden ne seçtiğimi bilmiyorum Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim
  6. C

Satış [ByKatre] Telefon Satışı Ana Konu [Redmi Note 3 Pro eklendi.]

Mümkünse bende almak konusunda kararlıyım Fiyat alabilir miyiz
Üst Alt