CelalAkdeniz kullanıcısının son içeriği

1. CelalAkdeniz

Çözüldü Twrp error openning hatası.

Güncelleme: Forumları biraz kurcaladım pek birşey bulamadım. Tek çare olarak düşündüğüm baştan rom yüklemek oldu miflash tool ile mifirm adresinden indirdiğim global romu flashladım ve cihazı açmayı başardım. şuanlık bir sorun yok gibi görünüyor.
  2. CelalAkdeniz

Çözüldü Twrp error openning hatası.

Aylar önce Twrp kurmuştum root atmıştım fakat error openning şeklinde kırmızı yazıyla bir sürü hata yazısı almıştım pek umursamadım cihaz açılıyordu sonuçta. Sonradan cihazın twrp üzerinden işlem yapamadığını gördüm sıfırlama vs yapılmıyordu twrp sürümüyle alakalı olduğunu düşündüm ve twrp...
  3. CelalAkdeniz

Yardım xiaomi edl mode flashlamama sorunu

Telefonuma mıuı 10 kurmuştum ve oem kilidini kapattım telefon kilitlendi ve açılmadı brick olduğunu düşündüm ve edl moda almayı düşündüm telefonu bağladım fakat romu flashladığımda her seferinde 85 veya 86. saniyelerde zaman aşımı diyor sorunu bir türlü anlayamadım yardımcı olabilirmisiniz.
  4. CelalAkdeniz

Yardım xiaomi a1 oem lock kapattım telefon açılmıyor

açılmıyor hocam malesef galiba brick olmus cihaz edl moda alıp rom yüklemeye çalışıyorum 85. 86. saniyede zaman aşımı hatası veriyor
  5. CelalAkdeniz

Yardım xiaomi a1 oem lock kapattım telefon açılmıyor

telefonuma rom vs kurdum cihaz açılışta your device software can tbh cheecked for corruption plase lock the bootloader yazıyordu bende fastboot moduna alıp fastboot oem lock komutunu verdim cihazın güç tuşuna basıyorm 1sn mi logosu gelip kapanıyor brick falanmı oldu hiçbir fikrim yok
  6. CelalAkdeniz

Çözüldü xiaomi a1 multitorch sorunu acil

peki teşekür ederim muhtemelen ekran orjinal değil
  7. CelalAkdeniz

ekrandan şüphe ediyorum ama yazılımsal olamazmı acaba sorun
  8. CelalAkdeniz

1 hafta kadar önce xiaomi a1 aldım (2.el) klavyede seri bir şekilde yazı yazdığımda bağzı tuşlara bastığım halde basmadan geçtiğini fark ettim sanki hızıma yetişemiyormuş gibi bazen 2 parmagımın ortasındaki hiç dokunmadığım tuşa fln bastığını farkettim sonra multi torch uygulamasını indirdim 2...
  9. CelalAkdeniz

Yardım Xiaomi note 3 mtk usb bağlantısı sürekli kopma

yok hocam işe yaramadı yinede saol
  10. CelalAkdeniz

Yardım Xiaomi note 3 mtk usb bağlantısı sürekli kopma

İyi günler öncelikle benim bir sorunum var çözmeme yardımcı olursanız çok sevinirim benim cihazımı bilgisayara bağlayınca veya cihazıma usb flash bellek takınca bağlantısı kopuyor. ve çıkartıp tekrar takmam gerekiyor flash bellekte 30 40 sn fln arada kopuyorda bilgisayarda deli ediyor bağlanıp...
  11. CelalAkdeniz

Yardım Redmi Note 3 TWRP Mi Recovery 3.0

nasıl bulacağım ne işlem yaoıcağm yardımcı olurmusun pek anlamıyorumda :)
  12. CelalAkdeniz

peki ben bu twrp yı nasıl kaldırabilirim olmadı hiç bişey aynı duruyor
  13. CelalAkdeniz

error: cannot open 'recovery.img yazıyor
  14. CelalAkdeniz

aynısını yaptım fakat olmadı tek değişiklik çince oldu
Üst Alt