Celal907 kullanıcısının son içeriği

1. C

Rehber Xiaomi Mi 8 Şarj Problemini Çözdüm

Slm arkadaşlar benim mi8 se hızlı jarja taktığımda kesiip kesilip duruyor iki kere yeni rom yükledim sorun aynı ama telefonu sıfırlamadan önce böyle bişe yoktu neden yapar normal şarj olduğunda böyle bişe yok rom olarak eu 10.3 stabil var.
  2. C

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

Şimdi ben mi 8se ye eu 10.3.1.0 stabil kurdum. Peki artık telefonu ayarlardan sıfırlama yapamayacak mıyım hiçbir zaman.
  3. C

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

Bu romu yüklemenin başka yolu var mıdır?
  4. C

Video Kilit Ekranında Bildirim İçeriklerinin Gizlenmesi

Ayarlar > Kilit ekranı & parola > Gelişmiş ayarlar > Kilit ekranı kısmında yolunu takip ederek ayarlayabilirsiniz.
  5. C

Yardım Mi 5s pil

Bende bu 9.5.2 güncellemesinden sonra bariz fark etti. Eskiden akşama %50 civarı gelirken şimdi 40 hatta 30 Lara kadar düştü şimdi bir daha ki güncelleme yine bekle tabi ondada daha kötü olmazsa...
  6. C

Yardım GPS Aranıyor Bildirimi

Evet Instagramın tüm bildirimlerini kapatıyor o zman
  7. C

Yardım GPS Aranıyor Bildirimi

Peki bunu yaptığımızda uygulamanın sadece GPS bildirimini mi kapatır yoksa diğer bildirimlerde mi kapanır.
  8. C

Yardım Xiaomi Mi5 Kılıf Önerisi Acil alıcam

Eiroo Ring Fit Xiaomi Mi 5s Selfie Yüzüklü Silver Rubber Kılıf |. Bu kılıf benim çok hoşuma gitti yanlız silver rengi stokta yok onu bekliyorum eğer diğer renkler senin hoşuna giderse bir bak derim.
  9. C

Rom Yeni Güncelleme Geldi

Ben de önceki çekilen fotoğrafa tıkladığında açıp hemen kapatıyor orda bir hata olmuş galiba bide cevapsız çağrı bildirimi İngilizce olarak gözüküyor.
  10. C

Rom Mi 5S MIUI 8(v9.1.1.0) Global Kararlı yayınlandı!

Az kontrol ettim baktım miui v9.2.2.0 güncellemesi gelmiş şimdi yüklicem bakalım nasıl bir sonuç alıcaz. V9.2.1.0 orda yanlış yazmışım
  11. C

Uzun bekleyiş sounds MIUI 9.1.1 geçiş yaptık
  12. C

Az önce kontrol ettim MIUI 9.1.1 gelmiş indir dedim 5 dk dır bekliyorum yüzde 0 da normal mi dır bu arada tel mi 5s
  13. C

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Bizede varmı
  14. C

Tema Real ios11Tema, miui 9

Aynı sorun bende de mevcut nasıl yapabiliriz.
  15. C

İpucu mi5s parmak izi sorunu Çözüm

Şimdi arkadaşlar bu sorun yazılımsal değil mi yani donanımsal değil ben öyle ümit ediyorum inşallah öyledir.
Üst Alt