celal şahin kullanıcısının son içeriği

1. C

MIUI 12.5 Redmi Note 9 Pro 5G / Mi 10i / Mi10T Lite - Hindistan Kararlı Rom V12.5.1.0.RJSINXM İndirme Bağlantıları

Global Tommy hisdistsn romu mu tavsiye edersiniz M2007J17G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. C

MIUI 12 Mi 10T Lite - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.0.9.0.QJSEUXM İndirme Bağlantıları

Merhaba bir şey sormak istiyorum telefona ne zaman recovery rom ne zaman fastboot rom yüklüyoruz M2007J17G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. C

Çözüldü Bootloader süresi

Arkadaşlar bootloader benim bildiğim belli süre sonra açılıyor anlamadığı başvuru süresi derken ne demek istenmiyor. Merhaba bir yere i başvurulur Redmi K30 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. C

Rom Redmi K30 / POCO X2 Hindistan Kararlı v12.0.2.0 QGHINXM İndirme Bağlantısı

Lütfen olur veya olmaz diyin bende ona göre hareket edeyim sizin gönderdiğiniz video için teşekkür ederim ama ı uygulama konusunda yapmaya bilirim Redmi K30 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. C

Daha önce beta sürümünden diğer bir beta sürümüne böyle geçtim Redmi K30 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. C

Bilgisayarım şu an yok zaten o kadar bu işten anlamıyorum telefonda 12.05 zip olarak yüklü google dan mi hesabından çıkış yapıp telde yüklü olan Trwp de install bölümünden yükleme yapıp sonra wipe data ile temizlik yapsam olumu Redmi K30 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. C

Zaten bu yazdıklarıma cevap gelmez ise bundan sonra sadece okuma yapacağım bir daha bir şey yazmayacağım Redmi K30 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. C

Daha i önce 2 defa telefonum açılmadı tamircilere para ödemekten bıktım belki biri ı çıkarda yazar bende tekrar telefonuyla para ödemem diye düşündüm ama sadece yükle veya yükleme bir kelime bekledim ama kimse cevap vermedi Redmi K30 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. C

Tabi kimseden cevap gelmedi Redmi K30 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. C

Ben sadece birkaç kişiye android 11 eu beta 20.11.18 i kullandığımı stabil 12.05 i direk Trwp de install den K 30 a yüklersem sorun olurmu diye sordum onun dışında uzun zamandır bir şey yazmadım Redmi K30 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. C

Bir şey yapmadan böyle tehdit edecekseniz kapatın Redmi K30 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. C

Yine ne yaptım lütfen yazarmısınız Redmi K30 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. C

N K30 ANDROİD 11 20.11.12 beta eu sürümü kullanıyorum Stabile geçmek istiyorum (12.,5,0) )fakat stabil rom ANDROİD10 a ait trwp den yüklediğimde bir sorun olurmu Teşekürler Redmi K30 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. C

Rom Poco X2/Redmi K30 Xiaomi.eu Miui 12 12.0.5.0 Stabil ve Diğer Sürümleri

BEN K30 ANDROİD 11 20.11.12 beta eu sürümü kullanıyorum Stabile geçmek istiyorum (12.,5,0) )fakat stabil rom ANDROİD10 a ait trwp demmn yükledi,ğimde bir sorun olurmu Teşekürler
  15. C

MIUI 12 Redmi K30 İçin Xiaomi.eu MIUI 12 v21.4.1 Beta Sürümü İndirme Bağlantısı

12.0.5 Android 11 de kullanabiliyormuyuz? Redmi K30 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt