cdenizs kullanıcısının son içeriği

1. cdenizs

Yardım 12 Pro Plus için BOOT.IMG Global 14.0.2.0.TMOMIXM 13.0 Yardım

payload dosyasımdan çıkarabilirsiniz payload extractor
  2. cdenizs

Rehber (ruby) redmi note 12 pro/plus 5g twrp ve root

veri kaybı olmuyormus formata gerek yokmus
  3. cdenizs

Rehber (ruby) redmi note 12 pro/plus 5g twrp ve root

Emeğiniziçin teşekkurler, işlem sonrasında verı kaybı oluyormu, yani işlem sonrası format atmak gerekli mi?
  4. cdenizs

Soru Rom Anket talebi

Merhaba arkadaşlar Sweet-Sweetin cihazlara hakim olan arkadaşlardan birisi rom anketi duzenlese çok sevinirim ben romlara hakim olmadıgım için çok sağlıklı bir anket cıkmaz diye düşünüyorum ancak agırlıklı kullanılanlar kaç kişi kullanıyor vs. rom seciminde yardımcı olacaktır bizlere
  5. cdenizs

Soru Redmi Note 10 5g MIUI 13

global surum yazıyor hocam onu dikkate almanız gerekli Redmi Note 10 5G Global Recovery Fastboot
  6. cdenizs

Yardım LTE Çekimi

bu ciihazda yapılan imei rep. işlemleri malesef şebeke sorununu birlilkte getiriyor henuz cozum yok.bende cıhazı degıstırmeyı dusunuyorum
  7. cdenizs

Yardım telefon tavsiye yardım

mtk işlemcili oldugu için custom rom henuz çıkmadı eger rom onemli değilse makine güzel
  8. cdenizs

Recovery REDMI NOTE 10 5G (CAMELLIA) TWRP Recovery (Unofficial)

Redmi Note 10 5G (Camellia) cihazınızdaki herhangi bir hata Yada Hasar/Veri Kaybı için herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz. Bootloader kilidi açık olmalıdır. Adb platform Aracını indirin ve yükleyin. Ardından, akıllı telefonunuzda Geliştirici Modunu Etkinleştirin. Ayarı açın, ardından...
  9. cdenizs

Rom Redmi Note 10 5G Turkey V12.0.2.0.RKSTRXM -Türkiye Vers.

Stable Recovery Boyut: 2.3 GB MD5: 043dfa1c530959d84ba9104e627150c3 Stable Fastboot Size: 4.0 GB MD5: 0fa93205ef655efeb84dde324bad1007
  10. cdenizs

MIUI 12 Redmi Note 10 5G / POCO M3 Pro 5G – EEA Avrupa Kararlı Rom V12.0.8.0.RKSEUXM İndirme Bağlantıları

bende global rom ruklu ama RKSEUXM olarak geçiyor. ama arama ve mesaj uygulaması google
  11. cdenizs

Yardım Note 7 Ön cam kırıldı orjinal cam ve ekran hakkında?

Merhaba arkadaslar dun telefon yere dustu ve on cam kırıldı değişim fiyatları ve daha once yaptıran olduysa bilgi verebilir mi?
  12. cdenizs

Soru Google Reklam sayfaları açılmıyor

Host dosyasının yedeğini alıp silin telefonu yeniden baslatın bende o şekilde halloldu
  13. cdenizs

Soru Call Of Duty Mobile Oyundan Atma Sorunu

İşe yarayan tek çözüm gerçekten tesekkur ler handshake~~ 1592838392
  14. cdenizs

Yardım Redmi Note 7 İmei değiştirme

Nedir
Üst Alt