cd99 kullanıcısının son içeriği

1. C

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Iyi günler mi 11t cihazıma imei attırmak istiyorum yardımcı olurmusunuz
  2. C

Soru 11T sıfırlama veya güncelleme sonrası tekrar imei atılır mı?

Hangi romu kullanıyorsunuz
  3. C

Soru güncelleme veya sıfırlama sonrası tekrar imei atılıyor mu

İyi günler yazılım sürümünüz nedir birde batarya tasarrufu için herhangi bir ayar yaptınızmı
  4. C

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

İyi günler mi 11t uzaktan IMEI atılıyormu fiyat ne kadar
  5. C

Rehber Magisk Güncellendi ve MagiskHide yerine Zygisk Geldi

İyi akşamlar ziraat mobil uygulaması rootu görüyor 24 sürümündede olmadı 23 tede shamiko modülünlede hepsini denedim ziraat mobil cihazı rootlu görüyor varmı cözebilen
  6. C

İnceleme Mi 9T Deji Batarya Değişimi

Tesekkurler
  7. C

İnceleme Mi 9T Deji Batarya Değişimi

Herkese merhaba Bataryayı nerden aldınız sitenin ismini verebilirmisiniz.birde yazılım olarak hangi sürümdesiniz
  8. C

Yardım Mi 9T Rom Önerisi

Eu rom hangi sü Eu romun hangi sürümünü kullanıyorsunuz bataryası ve stabilitesi iyimi
  9. C

Diğer Mi 9T Ekran Süresi Paylaşımı

Önerebileceginiz bir rom varmı ekran süresi için sürüm önemli degil miui 10,11,12 farketmez
  10. C

MIUI 12 Mi 9T / K20 Global Kararlı Rom V12.1.4.0.RFJMIXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

Ben 11.0.6.1 miroom kullanıyorum eu 12.5 gelmiş kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim 12.5 geçmeye değermi şarj ve stabilite konusunda 12 göre iyimi kötümü
  11. C

Yardım Mi9T Akıcı Ve Batarya Performansı En Iyi Rom, Magisk Modülü

Eu 12.0.6 romundan memnunmusunuz şarj konusunda ve stabilmi
  12. C

MIUI 12 Mi 9T / K20 - Global Kararlı Rom V12.0.9.0.QFJMIXM İndirme Bağlantıları

Bende eu 12.0.6 kurulu sarjla ilgili 12.0.9 kıyaslarsak globalın sarj durumu nasıl
Üst Alt