CCK1907 kullanıcısının son içeriği

1. CCK1907

Yardım Arka plandaki uygulamalar kapanıyor

Aynı sorun bende de var. Arka plandaki bütün uygulamalar yaklaşık 2-3 dakika sonra kapanıyor. Nisan ayı güncellemesine kadar arka plandaki uygulamalar 10 dakika geçse de kapanmıyordu, üstelik optimizasyon ayarlarına da hiç dokunmadım. Bu durum sinir edici bir hâl almaya başladı. Uygulamalar...
  2. CCK1907

Yardım Güncelleme sorunu

Dün gece benim cihaza da aynısı oldu. Bu sorun bende hard reset attıktan sonra oldu sanırım, daha önceki güncellemelerde böyle bir sorun yaşamamıştım. Bunun üzerine MiFlash ile Xiaomi'nin sitesindeki son stock romu (V10.0.3.0.PDLMIXM) indirip kurdum. Tabi telefon da sıfırlandı haliyle. Sonra...
  3. CCK1907

Rehber Google Play Store Cihaz Sertifikalı Değil Hatası ve Çözümü

Merhaba, büyük ihtimalle bootloader kilidi açık olan cihazlarda sertifika sorunu düzelmiyor. Ben ilk iki adımı tekrar tekrar denedim fakat BL kilidi açıkken Play Store hâlâ sertifikasız görünüyordu. Daha sonra A2 Lite cihazımın BL kilidini fastboot üzerinden 'fastboot oem lock' komutu ile geri...
  4. CCK1907

Rehber Google Play Cihaz Sertifikalı Değil Kesin Çözümü

Merhabalar, söylediklerinizi aynen yaptım fakat sanırım bootloader kilidi açık olduğu için hiçbiri işe yaramadı. Fakat bootlader kilidini kapatınca telefon sıfırlandı ve Play Store sertifikalı oldu. Belki bu sorunu yaşayanların işine yarayabilir. Cihazım A2 Lite bu arada. Ayrıca bazı cihazlarda...
Üst Alt