Cawss kullanıcısının son içeriği

1. Cawss

Soru Mi 11 Lite 4G kronik sorun mu?

Herhangi bir sorunla karşılaşmadım tüm ihtiyaçlarımı karşılıyor gerçekten telefondan memnunum her açıdan.
  2. Cawss

Soru 12.5.1 OTA guncellemesi

Teşekkür ederim hocam :)
  3. Cawss

Soru 12.5.1 OTA guncellemesi

Pil nasıl hocam bi değişiklik gördün mü eksi yd artı olarak ?
  4. Cawss

MIUI 12.5 Mi 11 Lite 4G - Global Kararlı Rom V12.5.3.0.RKQMIXM İndirme Bağlantıları

Onun sürümle bir alakası yok altında öge kısmında 10sn sonra kapat diyor pil tasarrufu için onu kapatın sürekli açık kalacaktır.
  5. Cawss

Soru Mi 11 Life kılıf önerisi

Arkadaşlar ciddi misiniz Google yazma araştırma konusunda pekala bende biliyorum araştırdım bulamadım içi kadife olan kılıflardan o yüzden soruyorum saçma sapan araştır yok Google yaz bende biliyorum yinede teşekkürler.
  6. Cawss

linki var mı hocam bu serinin
  7. Cawss

Öncelikle herkese iyi forumlar, Ben iPhone deki lansman kılıf gibi içi böyle telefonun kenarlarına zarar vermeyecek pamuksu olan bi kılıf arıyorum aranızda kullanan yada kılıf önerisinde bulunacak var mı malum kutudan cıkan kılıf kasanın canına okuuor kasa plastik olduğu için zarar vermeyecek...
  8. Cawss

İpucu Mi 8 IR kamera

Hocam mazur görün beni bu ir kamera ne işe yariyor
  9. Cawss

Soru Mi9`dan iPhone 8 plus`a geçilir mi?

Bence dusunulmeden gecilir .
  10. Cawss

Soru Mi8 iphone 7plusla takas edilir mi ?

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar vazgeçtim takas etmicem:)
  11. Cawss

Soru Mi8 iphone 7plusla takas edilir mi ?

Arkadaşlar fikrinizi almak istedm başlıkta olduğu gibi mi8 sahibiyim 7plusla takas etmeli miyim siz olsaniz ne yapardiniz ?
  12. Cawss

Yardım Mi8 2. El fiyatı?

Hocam xiaomi serisi üst modele geleceksen hix gerek yok sd845 ve 6gb ram seni 2-3 yil cok cok rahat götürür ama iPhone Samsung vs diger modellete gececeksen ona bisey diyemem kişisel tercihin olur. Ama bence bi mi8 temiz cihaz 2bin₺ altina satilmaz.
  13. Cawss

Madalya 23 Nisan 2020 100. Yıl Özel Kutlaması!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 100. yılı kutlu olsun!
  14. Cawss

Madalya 100'ler Kulübü Madalyaları

100 mesaj madalyasi rica edebilir miyim:)
  15. Cawss

Yardım Xiaomi mi 8 KVK garantisi

hocam bildiğim kadarıyla amoled ekranlarda ghost screen olayi yok cok çok nadir kvk nin bu tür seyler yaptığını duydum en iyisi thh kardeşim sonuna kadar git bende 3900₺ verdm kamera camı çatladı kullanima engel olmayacak şekilde kullanıcı hatası dediler gondermedm hiç.
Üst Alt