Casim kullanıcısının son içeriği

1. C

Tema Yeni bir tema v10

Hava durumu widgetini nasıl yaptınız?
  2. C

Yardım İnternet is slow pop up uyarısı?

Mi 11 gelince duzelir dedim ama yok. Galiba fabrika ayarlarına dondurmekten başka çarem kalmadı.
  3. C

Hayır kullanmıyorum. Turktelekom kullanıyorum. Yaklaşık 7 8 aydır böyle bir sorun yoktu.
  4. C

Dediğinizi yaptım. Sanırım sorun hallodu. En azından yaptığımdan beridir o uyarı artık gelmiyor. Çok teşekkür ederim. 1572095063 Maalesef aynı sorun devam ediyor.
  5. C

Yaklaşık 1 aydır olan ekranıma gelen "The internet connection is slow. Please try again later" şeklinde bir pop up uyarı alıyorum. Ekran görüntüsünü de alamıyorum. Çünkü hemen kaybaloyor. Son zamanlarda yüklediğim uygulamaları da sildim ama bu uyarı her dk geliyor. Bu konu hakkında bilgisi olan...
  6. C

Rehber Kendi İcon'unu Tasarla

Temanız çok güzel görünuyor. Emeğinize sağlık.
  7. C

Yardım 5000 tl bütçe ile telefon

Önerileriniz için teşekkür ederim. Ben kendim garatisiz aldım ama almak isteyen arkadaş garantili olmasını istiyor. S10 e, mi9 bunlat hakkındaki düşünceleriniz nedir?
  8. C

Yardım 5000 tl bütçe ile telefon

Merhaba arkadaşlar. 5000 tl bütçe ile alınabilecek telefon önerilerinizi bekliyorum. Turkiye garatili olacak ve nereden güvenli şekilde alabileceğimizi de söylerseniz çok memnun olurum. Şimdiden önerileriniz için teşekkürler. ..Not: Xiaomi mi 9 hepsiburada turkiye garantili alınca hethangi bir...
  9. C

Yardım 444'lü numaraları arayamıyorum.

Arama / ayarlar/ Konum/ ülke kodu ekle yi kapattığımda düzelmişti
  10. C

Yardım Mİ 8 128 gb arayanların sesinin yankı yapması

Aynı sorun bende de var. Ve karşı tarafı cızırtılı ve kısık bir sesle duyuyorum.
  11. C

Yardım Okuma modu çalışmıyor

Biraz konu dışı olacak ama ben hep okuma modunda kullanıyorum. O kadar alıştım ki normal mod bana abartılı bir şekilde mavi geliyor ve gözümü rahatsız ediyor. Benim için önemli bir mod şu an. Umarım bir çözüm bulabilirsiniz.
  12. C

Uygulama Reklamsız ve Arka Planda Çalışan YouTube Uygulaması

Birkaç yıldır bunu kullanıyorum YMusic download and listen YouTube video in background - Android
  13. C

Sohbet Xiaomi fiyat performans olmasaydı?

Mi 8 kullanıcısıyım. Mi 9 4000, s10+ 5000 olsa s10+ alırdım.
  14. C

Yardım migros mi 8

Ben mi 8 i migrostan aldım yaklaşık 2 ay oldu. Kutunun uzerinde kirmizi global versiyon etiketi vardı. Kullanıyorum ve global. Su ana kadar bir sıkıntı yaşamadım.
  15. C

Yardım Tarayıcıda uzun ekran görüntüsü almak?

Iyi günler. Şu an samsung tarayıcı kullanıyorum. Tarayıcıda bir sayfanın ekran görüntüsünü alındıktan sonra uzatmak istiyorum ama olmuyor. Bunu operada da denedim olmadı? Twitter, instagram gibi uygulamalarda yapılabiliyor ama tarayıcıda yapamıyorum. Böyle bir durumla karşılaşan var mı? Ve bunun...
Üst Alt