casewalker kullanıcısının son içeriği

1. casewalker

Sohbet Oyun bağımlılığı?

Benim amcam da lisedeyken deli knight online oynardı 11 zayıf gelince yasakladılar tabii
  2. casewalker

Yardım Kamera bozuldu

Hiç çalışmıyordu
  3. casewalker

Sohbet Oyun bağımlılığı?

Aynı oyunu saatlerce oynamak bana sıkıcı geliyor ya.Misal LoL q at adamı çek yumrukla e at bu yüzden hiç online oynamadım fakat bir sürü oyun serisi bitirdim. Cod Tomb Raider vs.
  4. casewalker

Yardım Kamera bozuldu

Benim babamda mi 9 var evo garantili kamera bozuldu bi anda.aldilar, cihazı yamultmuslar birde parmak izini bozup göndermişler dava falan diyince verdiler yenisini hemen
  5. casewalker

Yardım Kamera bozuldu

Garanti hangi firmanın evofone sa hiç gönderme derim
  6. casewalker

Yardım Evofone rezaleti...

Arkadaşlar cihazı teslim aldım ve cihaz sorunsuz bir şekilde çalışıyor ve sim kartı algılayabiliyor neden bana sorunlu dediler acaba !!! @ veliazak
  7. casewalker

Bilmiyordum,sağol. 1579087109 bugün zaten servisin elinden alacağım
  8. casewalker

Değişmiyor diye biliyorum. 1579084970 önceki konuya bak.
  9. casewalker

servisten alınca direk gsm iletişime gideceğim zaten evofone nun kendine hayırı yok zaten
  10. casewalker

500 600 deseler tamam derim de 975 çok ya az daha ekleyip bir üst modelini alırım daha iyi 1579012036 umarım...
  11. casewalker

sağolun bu elektronik merakı babadan oğula sanırım :D
  12. casewalker

ufak bir dokunuş da sim kart tırnaklarının kırılcağını sanmıyorum cımbızla çekmeye çalıştım çıkmadı bende garantiye gittim. 1579011609 fiyatı söylediklerinde ben de kalsın yarın gelip alacağım dedim gsm iletişime göndereceğim sanırım
  13. casewalker

beyaz olan sim kart yukarıda yazdım..
  14. casewalker

Bence de :) 1579011272 beyaz olan sim kart
  15. casewalker

Amatörler maalesef benim babamda mi 9 kullanıyor o da kamerası çalışmıyor diye gönderdi cihazı daha da bozup üstelik yamuk olarak gönderdiler tek kelime ile rezalettt 1579011066 en azından ona yenisini verdiler
Üst Alt