CARLIVIKTOR kullanıcısının son içeriği

1. C

Satış Mi 9T Pro/9T Nillkin Rubber Kılıf

Merhabalar.. Ürünü cihazım arızalı çıktığından ve iade etmemden dolayı satıyorum. İstanbul elden teslim edilebilir. İl dışına anlaşmalı kargo ile alıcı ödemek kaydıyla gönderilir.
  2. C

Soru Whatsapp Görüntülü arama sorunu

Stabil EEA. Yok Resmi google playden inme.
  3. C

Soru Whatsapp Görüntülü arama sorunu

Merhaba arkadaşlar, Whatsappta görüntülü arama başlattığınızda çalıyor sesi baya yüksek çalıp sonra kısılıyor. Ve aramayı kapatırken hoparlör patşayacakmışçasına poff ediyor bu kapatırken bildirim sesi çok rahatsız edici. Arama sesini kıssam da fayda etmiyor bu normal mi sizde durum nasıl...
  4. C

Yardım MDY-10-EF Adaptör Hakkında

Merhabalar, yeni almış olduğum Xiaomi k20 Pro yanında gelen adaptörünün kablosuyla kılıfıma uyum sorunu yaşamaktayım. Kablonun giriş kısmı gereksiz bir kalınlığa sahip ve bu da silikon kılıfı esnetmekte. Öncelikle Nillkin kılıfın cihaza uyumsuz olmayacağı kanaatindeyim. Eski cihazım mi 5 yanında...
  5. C

Satış Sıfır Beats X Bluetooth Kulaklık

Sıfır Beats X Bluetooth Kulaklık, Swap ürün Garantiden yeni değişti. Garantisi devam etmektedir. İstanbul elden teslim edilir.
  6. C

Satış Anker Powerline Kevlar Type C Kablo SATILDI

Ürün kullanılmamıştır. 0,9mdir. Hızlı şarj uyumludur.
  7. C

Mi 5 Nohon Batarya BM22 Sıfır

Kendi cihazıma getirmiştim ama kullanmak nasip olmadı. Nohonu bilen bilir orjinale yakındır.
  8. C

Soru K20 Pro almayı düşünüyorum fikirleriniz

Katkılarınız için teşekkürler. Fiyatlar yüksek olmasa alır geçeriz de malum min 2500 den başlayınca insan elli kere düşünüyor uzun ömürlü olsun diye
  9. C

Hocam yazılımcı sayılırız onlar dert değil de bl açık rootlu bir android cihazı asla kullanmak istemem güvenlik sebebiyle mi 5 gül gibiydi o açıdan bas fastboot rom yeni miui sürümlerinde kullan mis gibi ama artık bl unlock farz kılındı cihazlar kervan kapısı 1566636865 Eski cihazları kadar...
  10. C

Eski Mi 5 kullanıcısı olarak MIUI bildirim sorunu ve bataryayı hızlı tüketme korkularım var standby da özellikle ama MIUI can ona katılıyorum :D
  11. C

Oneplus 7 ve K20 Pro arasında kaldım arkadaşlar fikirlerinize ihtiyacım var
  12. C

Yardım BM22 Batarya Aranıyor

bm22 nohon mevcut sıfır
  13. C

Soru Mi5 Batarya Önerisi

Elimde nohon mi5 bm22 batarya mevcut sıfır ihtiyacı olana duyurulur
  14. C

Alış mi 5 arka kamera ve batraya

Nohon sıfır batarya mevcut hocam dilerseniz.
Üst Alt