Caos kullanıcısının son içeriği

1. C

Sohbet Miui 10 Döndüm

Şu recovery için detaylı bir anlatım yaparmisiniz. Fastboot için video vardı ama acaba recovery için video varmı
  2. C

Sohbet Miui 10 Döndüm

Recovery olanmi yoksa fastboot olaninimi indirdin
  3. C

Rom MIUI 10.3.5 global rom

IMEI numarası silinirmi peki
  4. C

Nasıl yapabilirim. Recovery dosyasını indirip güncelleme bölümünden mi yapicaz.
  5. C

Redmi note 8 için MIUI 10.3.5 global rom kurmak istiyorum. Nasıl yapabilir ve romu nereden indirebilirim. Mevcut sürüm 12.5.2.0
  6. C

Sohbet Redmi Note 8 Ekran Süresi Ve Paylaşımları

Ekran süresi bu. MIUI 10 da 9 saat ekran alıyordum. 2 gün şarjı bitmiyordu. Bu nasıl olcak sabah akşam şarj eder olduk.
  7. C

Yardım MIUI 12 pil tüketimi

Ya arkadaşlar bu pil tüketimine çare varmı. İlk aldığımda 2 gün giden pil 10 saat ekran ile şimdi 1 günü 5 saat ekran ile çıkaramıyor.
  8. C

Soru İnternet paylaşımda yaşanan sorunlar

İnternet paylaşımı yapınca 1. Telefona cevap veremiyorum. 2. WhatsApp ta resim gönderip&alma yapılmıyor. 1614060966 Android 10 MIUI 12.0.3 global kararlı rom
  9. C

MIUI 12 [Miui 12 Android 10]Redmi Note 8 Global Kararlı V12.0.1.0 QCOMIXM İndirme Bağlantısı

Miui12 de kamera için derinlik etkisi yok sanırımbununla alakalı bilgisi olan varmı
  10. C

Yardım Miui12 kamera derinlik sorunu

Miui12.0.1.0 guncellemesiyle kamera özelliklerinden arka planda derinlik yok oldu. Konuyla alakalı bilgisi olan varmı
  11. C

Yardım Fotoğraf çekerken ekran kararmasi

Güneşin bol olduğu ortamlarda fotoğraf çekmek istediğimde ekran tamamen kararıyor. Ön veya arka kamera farketmiyor. Deklanşör yerini ayarlayıp siyah ekrana bastığımda fotoğraf çekiyor ama ekran tamamen siyah.
  12. C

Yardım Redmi Note 8 Bluetooth Sorunu

Bu işlem root gerektirir. https://forum.miuiturkiye.net/konu/bluetooth-acikken-wifi-hizinin-dusmesi-sorunu-cozum-root-gerekir.50136/ 1589795661 Root yetkisi vermek istemiyorsanız şunu deneyebilirsiniz. Ayarlar/internet paylaşımı/Internet paylaşım ayarlar/erişim noktası bandı/ 2.4 GHz yerine 5...
  13. C

Yardım Uygulama kapanması

MIUI 11.0.8 global r yüklü. Uygulamadayken kendi kendine kapanıyor. Mesela GittiGidiyor veya farklı bir uygulamada iken uygulama birden kapanıyor.
  14. C

Rom Redmi Note 8 Global Kararlı v11.0.8.0 PCOMIXM İndirme Bağlantısı

11.0.8 den sonra ekran süresi 8 saati görmeye başladı ama genel olarak batarya süresinde bir değişiklik olmadı gibi. Ayrıca Android sistemi ve Google Play hizmetleri çok pil harcıyor.
  15. C

Rom Redmi Note 8 Global Kararlı v11.0.8.0 PCOMIXM İndirme Bağlantısı

Evet yani fabrika ayarlarına dönüyorlar.
Üst Alt