canturkcelik kullanıcısının son içeriği

1. canturkcelik

Yardım Dolby atmos sorunu

Teşekkürler hocam.anlasilmistir
  2. canturkcelik

Yardım Dolby atmos sorunu

Arkadaşlar ne yaptıysam Dolby yukleyemedim telefona yardımcı olursanız sevinirim.romun sürümünü ekran görüntüsü olarak attim
  3. canturkcelik

Yardım internet sorunu

Hocam faturalı hat ama insan değil sanki.cunku dün gece rolü tekrar yükledim düzeldi.ama ne kadar daha böyle gider bilmiyorum
  4. canturkcelik

Yardım internet sorunu

merhabalar cok iyi rom hersey cok guzelken bugun birden mobil internet sorunu cıktı.sabah telefonu acıp kapatınca duzeldi ama sonra tekrarladı busefer tekrar kapatıp açtım ama olmadı.sorun devam edıyor.twrp den tekrar yukleme yaptım yıne olmadı.acaba cozuimunu bılen varmı.tesekurler. not:wifi...
  5. canturkcelik

Rom MIUI Mi Globe ROM Özellikleri ve Yükleme talimatı

merhabalar cok iyi rom hersey cok guzelken bugun birden mobil internet sorunu cıktı.sabah telefonu acıp kapatınca duzeldi ama sonra tekrarladı busefer tekrar kapatıp açtım ama olmadı.sorun devam edıyor.twrp den tekrar yukleme yaptım yıne olmadı.acaba cozumunu bılen varmı.tesekurler
  6. canturkcelik

Yardım xiaomi mi6 için dolby atmos

magisk var bakayım bır tesekurler bende multirom yuklu olurmu acaba buldum ama 6 tane cıktı hangısını yuklemelıyım
  7. canturkcelik

Yardım xiaomi mi6 için dolby atmos

merhaba arkadaslar forumda aradım ama calısan bir dolby bulamadım.bulduklarımı twrp den yukleyınce de telefon acılmıyor malesef .çalısan bır dolby varmı mi6 için varsa link lütfen
  8. canturkcelik

Rehber MIUI 9 - MultiRom özellikleri ve yükleme talimatı

linke tıkladıgımda hata veriyor
  9. canturkcelik

Çözüldü xiaomi mi6 için en iyi rom hangisi sizce ve neden

Arjadaslar Xiaomi mi6 için en iyi rom hangisi ve neden....birkaç kelimeyle yazarsanız çok sevinirim.
  10. canturkcelik

Yardım xiaomi mi6 yardım twrp yardım

Evet ama baya bir uğraştan sonra twrp yi değiştirip yükledim oldu.suanda sorunsuz kullanıyorum.tesekurederim
  11. canturkcelik

Yardım xiaomi mi6 yardım twrp yardım

mi6 ya twrp yukledım wipe yaptım ama romu ıcıne atamıyorum cunku pc telefonu gormuyor yardım edermısınız
  12. canturkcelik

Çözüldü xiaomi mi6 yardım

tesekurler şimdi indirip deneyecem.sizi bilgilendiririm...tekrar sagolun
  13. canturkcelik

Bu daha mı iyi sorunsuz mu
  14. canturkcelik

hocam cevap verdıgın ıcın tesekurler oncelıkle.root u satın aldıgım bırkac program ve oyunlar ıcın kullanacam.ıkıncısıde global romu yuklesem daha ıyı olurmu bu çin romunda sankı pil daha cabuk bıtıyor.çin romunda boyle sıkıntılar varmı acaba.onceden globalda kullanırken pil gayet ıyı yetıyordu
Üst Alt