canoksuz3 kullanıcısının son içeriği

1. C

Sohbet Redmi Note 8 Ekran Süresi Ve Paylaşımları

Evet hocam son sürüm Sixteen kernel kullanıyorum 1640288942 Pixel experience kullanmadım. Öncesinde MIUI tabanlı romlar kullanıyordum ve arrowOS ilaç gibi geldi açıkçası. Dikkatimi çeken bir bug farketmedim. Yaklaşık 2 yıldır Note 8 kullanıyorum ve ilk kez bu kadar çok ekran süresi aldım...
  2. C

ArrowOS 11 + Sixteen kernel. WiFi ve mobil veri kullanıldı. Sadece sosyal medya uygulamaları ve YouTube uygulaması kullandım. Çok iyi performans
  3. C

Arrow OS 12 . Çoğu zaman pil tasarrufu modu açık. WiFi ve mobil ağ kullanıldı. Oyun oynamadım
  4. C

Rom Arrow OS Official for Redmi Note 8 [Android 11/10]

Arrow os A10 kurduktan sonra mobil şebekeyle ilgili sıkıntılar yaşamaya başladım. Türk Telekom kullanıyorum. Şebeke gücü yüksek ve 4g olmasına rağmen arada sırada sinyal gücü simgesinin yanında çarpı (x) işareti çıkıyor ve interneti kullanamıyorum. Belirli bir süre sonra ise düzeliyor. Ne...
  5. C

ArrowOS android 10 son sürümü. Oyun oynamadım ve gündelik uygulamaları kullandım. Kernel olarak rom içinde gelen stok kerneli kullanıyorum. Ayrıca magisk üzerinden yüklediğim King Tweaks üzerinden batarya modunu ara sıra kullandım. Yüzde 20 altına düşünce şarja taktım.
  6. C

Rom Octavi OS 3.0 - Android 12 [AOSP]

Cihazın çin olup olmadığını anlama yolu nelerdir ? Cihazı teknosadan almıştım
  7. C

Rom Octavi OS 3.0 - Android 12 [AOSP]

Merhabalar herkese. Ben bugün octavi OS son sürüm kurulum yaptım. Bir türlü hızlı şarj olmuyor. Arrow 10 kullanırken böyle bir sıkıntı yoktu ama bu roma geçiş yapınca şarj sıkıntısı oluştu. Bir çözümü var mı acaba ?
  8. C

RevOS 20.7.15 sürümünü kullanıyorum. Mobil veri ful açık. WiFi bağlantısı ile daha fazla ekran görüntüsü alınır. Oyun oynamadım . Ryzen Kernel yüklü
  9. C

MIUI 12 [Android 11] Redmi Note 8 Xiaomi Eu Beta Rom 21.5.20 Ota Update

eu beta kullanıyorum ve twrp üzerinden magisk kurmak istiyorum ama ne zaman twrp üzerinden klasörlere girsem klasörlerin anlamsız isimleri var şifre gibi.
  10. C

Rom Redmi Note 8 OxygenOS — PORT | 10 Q (14.08.2020)

PE Plus rom'a göre nasıldır? Akıcı mı
  11. C

Rom Redmi Note 8 - Pixel Experience Plus(OFFICIAL)(20.12.23)

Dediğinizi denedim önceden ama bu bildirim değiştirilemez yazıyor
  12. C

Rom Redmi Note 8 - Pixel Experience Plus(OFFICIAL)(20.12.23)

Bugün bu romu kurdum. Ama bildirim kısmında Pixel Kurulumu yazıyor sürekli ve wi-fi erişimine sahip olmadığım için bu kurulumu yapamıyorum. Bir çaresi var mıdır?
  13. C

MIUI 12 Redmi Note 8 - Mi Room Beta Rom 20.7.9 Durduruldu-

Peki miroom beta android 10 sürümünden android 9 bir rom'a geçerken sıkıntı çikar mı?
  14. C

Miroom beta android 10 son sürümden stabil sürüme geçme imkanı var mı acaba?
  15. C

Merhabalar, miroom'un son sürümünü kurdum ama hiç akıcı degil. Tarayıcıda gezerken çok yavaş ve kasıyor. Ne yapmam gerek?
Üst Alt