CannibalVoyager kullanıcısının son içeriği

1. CannibalVoyager

Soru Ekran Süresi Tam Görünmüyor

Merhaba, Miui 12 ile birlikte ekran süresi görünümünde bi tuhaflık oluştu. %80 öncesini göstermiyor ve saymıyor. İkisaat öncesinde 7 saat ekran süresi gösterirken şimdi %80 öncesini silip 5 saat gösteriyor. Tamamını görme şansımız kalktı mı yoksa bende mi problem var?
  2. CannibalVoyager

Uygulama MIUI 12 Super Canlı Wallpaper v2.0 [Editlendi]

Bu oldu fakat tam stabil değil. Normalde daha küçük gözüken ve kilit ekranında da dönen içerik ayarlayınca hem daha büyük hem de hareketsiz oluyor. Yine de teşekkürler.
  3. CannibalVoyager

Uygulama MIUI 12 Super Canlı Wallpaper v2.0 [Editlendi]

Bende de kilit ekranı değişmiyor.
  4. CannibalVoyager

Yardım (Battery Drain) Batarya Boşalma Sorunu

Arada bana da oluyor. Telefonu kapatıp açıyorum sonra şarjı %1 e indirip sarja takıyorum ve full sarj olana kadar bekliyorum. Öyle düzeliyor bende.
  5. CannibalVoyager

Yardım Facebook Services Pil Tüketimi

Hidden Settings uygulamasıyla devre dışı bıraktım. Bi sorun olursa tekrar yazarım. Teşekkür ederim herkese.
  6. CannibalVoyager

Root değilim. Gerekli mi?
  7. CannibalVoyager

Nasıl? Sadece ''durdurmaya zorla'' yapabiliyorum ki o da işe yaramıyor zaten.
  8. CannibalVoyager

Merhaba, Pil tüketimine baktığımda eklediğim fotoğraftaki tabloyu gördüm. Facebook uygulamasının yüklü olmadığını belirtiyim. Facebook Services nedir? Nasıl engelleriz bunu?
  9. CannibalVoyager

Yardım Mİ9 Lite Neden İlgi Görmüyor?

Mediatek işlemci alınmaz bence de. Tasarım olarak da daha klas duruyor Mi 9 lite. Amoled ekran, parmak izi, 10nm işlemci vs. Mi 9 Lite iyidir. Note 8 pro'nun kamerası kağıt üstünde iyidir sadece.
  10. CannibalVoyager

Yardım mi9t sim kart etkinleştirilemiyor hatası

Sim kartı kullanamıyor musunuz? Bende de aynı hatayı veriyor ama kullanımda herhangi bir engel yok.
  11. CannibalVoyager

Soru Mi9T kola döküldü.

haha-- Garantiden kastım tamir edilmesiydi yani ücretli de olsa onarılması. İleride daha büyük sorun oluşturur mu sorunsalına istinaden.
  12. CannibalVoyager

Soru Mi9T kola döküldü.

Merhaba, Mi9T telefonuma kılıfı takılıyken kola döküldü. Hemen sildim, kılıftan dolayi arka tarafa pek değmemişti ama power ve ses tuşlarında biraz yumuşama var. Basınca çıkan hafif clik sesi gelmiyor ilk başta. Peş peşe basınca gelmeye başlıyor. Sonra tekrar aynı. Ne yapmalıyım sizce, ilerde...
  13. CannibalVoyager

Madalya 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun. ( Madalya )

30 Ağustos Zafer Bayramı'mız kutlu olsun. Daha nice zaferlere...
  14. CannibalVoyager

Çözüldü VoLTE aktif mi?

Anladım. Teşekkür ederim.
Üst Alt