cankis kullanıcısının son içeriği

1. cankis

Yardım MI 8 SE Mobil Veride Tarayıcıya Girmiyor

Evet Chrome ile de denedim fakat çalışmadı. Hatta dün mi globe rom u attım. İlk başta çalıştı her şey sorunsuzdu sonradan geri tarayıcıya girmemeye başladı.
  2. cankis

Yardım MI 8 SE Mobil Veride Tarayıcıya Girmiyor

Whatsapp instagram falan çalışıyor ama mobil veriye geçince internetten bir şey aratamıyorum. Yeniden rom attım modem yükledim ama fayda etmedi. Napmalıyım? Bu şekilde;
  3. cankis

Yardım Telefonun arka kapağı için yapıştırıcı önerisi

Sizin attığınızda ZHANLIDA ve BU LA IEN markaları var hangisi doğru olan?
  4. cankis

Hangisi daha kullanışlı sizce karar veremedim.
  5. cankis

Telefonumun arka kapağını açmak zorunda kaldım. Tekrar kapatacağım ama ne ile yapıştıracağımı bilmiyorum. Öneriniz var mı?
  6. cankis

Yardım Redmi Note 9 Pro IMEI Atma

Anladım kusura bakmayın
  7. cankis

Tüh yav o kadar zor mu cidden elimde IMEI var para vermeden halledeyim diyordum.
  8. cankis

Kayıtsız olarak satın aldım fakat IMEI nasıl atacağımı bilmiyorum. Youtube da linkleri falan parayla veriyo bazı yerler pek güvenemedim. Yardım edebilecek var mı?
  9. cankis

Yardım MI 8 SE Android 10 ve MIUI 12 Kurma

Teşekkür ederim
  10. cankis

Yardım MI 8 SE Android 10 ve MIUI 12 Kurma

Merhaba bunları nasıl yapabilirim bilen yardımcı olabilir mi?
  11. cankis

Rom Sony Xperia Z2 MIUI Rom Kurma

Tüh ya üzücü.. İngilizcem çok iyi değil hocam o yüzden xda dan pek anlamıyorum
  12. cankis

Rom Sony Xperia Z2 MIUI Rom Kurma

Merhabalar, Sony Xperia Z2 Telefonum var ve ben MIUI hastasıyım. Bu telefona MIUI 11 falan kurma şansım var mı? Yardımcı olabilecek varsa çok minnettar olurum.
  13. cankis

Yardım Kırılmaz Cam Önerisi

Mi 8 SE için var mı bulamadım. 1572571569 Kırılmaması için cam şart malesef. 1572571632 Bu zamana kadar sadece bir kere kırık geldi bende.
  14. cankis

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

Arkadaşlar miui 10 dan 11 e geçeceğim de modem dosyasının da yüklenmesi gerekiyormuş o ne oluyor bu zamana kadar hiç yüklemedim.
Üst Alt