cankaymaz kullanıcısının son içeriği

1. C

Soru Redmi Note 11 Pro+ 5G Sorunları Hk

Hard reset attım. Sonra kurdum tekrar ve 2 tane Bluetooth güncellemesi geldi Bluetooth ayarları kısmında şimdilik sorun düzeldi. Fakat zamanla tekrar olacak mı bilemiyorum. Deneyip göreceğiz. Bence sizde mi community tarafına konu açın bende oraya yazdım. yazılımsal bir konu yeni güncelleme ile...
  2. C

Soru Redmi Note 11 Pro+ 5G Sorunları Hk

Merhaba, Benim birkaç sorum var; 1) Ben 2 ay kadar önce Redmi Note 11 Pro+ 5g 8gbram / 128gbrom (MIUI GLOBAL 13.0.1 sürümü SKTTRXM) modelini aldım ve sorunsuz kullanıyordum. Fakat 2 hafta kadar önce, arabama bluetooth ile bağlanıp rahatça müzik dinlerken ve konuşma yapabilirken, şuan sadece...
  3. C

Soru Mi Band 4 Yeni Güncelleme

Suanlik güncelleme de müzik kontrolü hızlandı. Onun haricinde ekran standart kullandığımdan bir farklılık görmedim. Hava durumu da sağlıklı çalışıyor şuan
  4. C

İpucu Mi Band 4 / Mi fit ve Notify

Yeni güncellemede çözmüş gibiler o zaman bende deneyeyim tekrar
  5. C

Enteresan belki de telefon farklılıkları bazı sorunları çözüyor. Dediğiniz kapatmaları ve pro sürümünü bende almıştım ama ne yazıkki sonuç alamadım. Şuan hangi versiyonu kullanıyorsunuz beta sürümümü? numarasını verebilir misiniz.
  6. C

Mi Fit ve Notify'i beraber mi kullanıyorsunuz yoksa tek Notify mi kullanıyorsunuz. Ayrıca bağlantı sorunu var nasıl kullanıyorsunuz sorunsuz bir şekilde?
  7. C

Mi Band 4 kullanıp deneme yapanlar var mı? Spor denemeleri, egzersiz denemeleri, orjinal uygulama veya yan uygulama farketmeksizin yazabilirsiniz.
  8. C

Mi Band 3 kullanmadım. Ama Mi Fit uygulamasında sanırım titreşim ile ilgili ayarlar vardı. Kurcalarsanız belki bir şeyler çıkar. 1564495535 GÜNCELLEME: Notify&Fitness uygulaması ile birlikte Mi Fit kullanıyordum, bir önceki güncellemede bahsettim. Bir sorun çıkmamıştı arada bir çakışmalar...
  9. C

GÜNCELLEME: 2 gündür notify&fitness + mi fit app birlikte kullanıyorum. (Notify&Fitness pro sürümünü satın aldım. Ve yükledikten sonra uygulama içerisinde beta sürümünü yüklemedim) Şuan bağlantı sorunu yaşamıyorum. Malum Mi Fit'i açıp verilere baktıktan sonra kapattığınızda bağlantı gidiyor. Ama...
  10. C

GÜNCELLEME: Notify&Fitness uygulaması ve Mi Fit uygulaması bağlı iken bugün spor yaptım. Önce 10dk yürüyüş ardından 3dk'lık tempolu koşu yaptım. Fakat Mi Fit bunu koşu olarak görmedi, daha doğrusu gün içindeki hareketin %29u koşu diye bir genelleme verdi. Notify&Fitness ise koşu olarak gösterdi...
  11. C

Merhaba arkadaşlar, Bir süredir mi band 4 kullanıyorum. Mi Fit uygulaması malumunuz biraz kısıtlı ve bu yüzden Notify ile denemeler yaptım. Hem bunları paylaşacağım hem de uygulamalardaki artı ve eksileri konuşalım 1) Mi Fit uyku takibi sorunu: Şimdi aslında Mi Fit uyku takibi yapıyor bunda...
Üst Alt