Cankat kullanıcısının son içeriği

1. C

Yardım Duvarlardan geçmeye çalışma problemi

Aynı sorunu yaşıyorum malesef, iş bitene kadar hiçbir sorun olmadan odaları dolaşıyor ama temizlik bittikten sonra duvarlar yokmus gibi en kısa yoldan docka gitmeye çalışıyor ve sürekli duvarın içinden geçmeye çalışyıor 15-20dk sonra pes edip yeni rota oluşturup kapıyı bulup gidiyor.
  2. C

Yardım Mi Vacum Mop Pro Şarj İstasyonuna dönemiyor

Bu sorunu ben de yaşıyorum arkadaşlar, güzel güzel istasyondan çıkıp odaları temizletiyorum fakat temizlik bittikten sonra aynı bu konudaki arkadaşlarda olduğu gibi duvar ve engeller yokmuş gibi duvardan geçip docka gitmeye çalışıyor. Mutfaktaysa dockun hizasındaki duvardan geçerek salona...
  3. C

Yardım Note 9 pro simgeler kare oldu

MIUI Optimizasyonu geri aç, telefonu kapat aç düzelir.
  4. C

Rom Mi 9 Lite / Mi CC9 - Global Kararlı Rom V12.0.3.0.QFCMIXM İndirme Bağlantıları

Bende de durum aynı. İlk çıkan miui12 yi yüklemiştim v12.0.2 yüklü bu v12.0.3 güncellemesi kurulmuyor aynı hatayı veriyor.
  5. C

Soru Mi Box S 2k (2560x1440p) Çözünürlük Yok

Dayıoğlu mesajı okumadın galiba onları yaptığımı screen resolutions bölümünde 1080p-60hz üstünde bir çözünürlük yok diyerek söyledim ya :)
  6. C

Desteklemesi gerekir evet de ayarlarda o seçenek yok işte ne yapacağız :)
  7. C

Yardım Hoparlöre alınca ekran kapanmıyor

Aynı sorun bende de var, güncelleme ile falan düzeltilebilecek bir sorun mu bu? Hoparlördeyken ekran zaman aşımıyla kararıyor ve anında geri açılıyor. Enteresan.
  8. C

Arkadaşlar merhaba, uzun bi süredir Mi Box S kullanıyorum, bugün yeni aldığım monitörüme bağladım cihazı fakat screen resolutions bölümünde 1080p-60hz üstünde bir çözünürlük yok. HDMI 1 ve 2'ye bağlayarak denedim ama olmuyor. Aynı kablo ile bilgisayarıma bağladğımda 2560x1440p görüyor...
  9. C

Yardım Mi airdots bluetooth kulaklık sorunları

Çare yok herhalde bende de sürekli oluyor can sıkmaya başladı bu durum. Cihazla ilgili bi sorun oldugunu düşünmüyorum önceki JBL kulaklığımda da bu sorunları yaşıyordum ben.
Üst Alt