canirtuk kullanıcısının son içeriği

1. canirtuk

HyperOS Xiaomi 13T Pro HyperOS Global Güncellemesi Yayınlandı

Bl kilidi açık otadan yükleme yapabilir miyim
  2. canirtuk

Yardım mi 11 ultra şarj sorunu

Aynı telefon ve aynı problem bende de mevcut. Elimde orijinal olarak 67w 33w xioami şarkıları var. 33 takınca mi turbo yazıyor ama hızlı şarj etmiyor 67w de öyle, 67w yazıyor ama hızlı şarj etmiyor. Accubattery uygulamasında 10w yazıyor. Elimde birde Samsung 25w lik şarj aleti var takınca hızlı...
  3. canirtuk

Recovery Mi 11 Ultra (Pro) TWRP 3.5.1 - v21.5.9 Tek Tuş Yükleme Aracı

Bir üst mesajdaki twrp yi indir ve yükle
  4. canirtuk

Rom Xiaomi Mi11 Ultra - XiaomiEu Android 13 MIUI 14

Hocam sizin verdiğiniz linkteki haftalık olan ben stabil olanı indirdim yükledim imei falan gitmedi teşekkür ederim cevap için
  5. canirtuk

teşekkür ederim evet dediğiniz versiyonda problem çıkmadı. buraya link bırakalım insanlar boşa uğraşmasın https://eu.dl.twrp.me/star/twrp-3.7.0_11-0-star.img.html
  6. canirtuk

aynı şeyi yaşıyorum hocam twrp kalıcı hale geldi fakat twrp açınca dokunmatik çalışmıyor
  7. canirtuk

Rom Xiaomi Mi11 Ultra - XiaomiEu Android 13 MIUI 14

Selam global sürüm kullanıyorum dirençli. Eu v14 e geçmek istiyorum twrp ile yüklesem imei gider mi. Bl açık
  8. canirtuk

Yardım 11 Ultra da Yaşadığım Bazı Sorunlar!

Hocam o kadar da değil 😄
  9. canirtuk

Normal modda hocam yani direkt açıyorum videoyu modunu karanlıksa ışıklar çok patlıyor. Yani nasıl deniyor bilmiyorum ama iso sanırım çok yükseltiyor.
  10. canirtuk

Merhaba bendeki sorunda ana kamera da gece video çekerken ışık çok patlıyor. Işığı kısınca çekim güzel ama odaklama yapınca yine çok açıyor ışığı. Geniş açıda vs sorun yok. Var mı bu problemi yaşayan
  11. canirtuk

Sohbet IMEI atmak için direnç değişimi yapılması hakkında ne düşünüyorsunuz

Twrp den sıfırlayınca silinmiyor mu iyi haber bu o zaman 😊
  12. canirtuk

Yardım Sıfırlama sonrasında direnç gider mi?

Hocam gidince sürekli para mı vermiyorsunuz mi 13.0.6 global kararlı var aynı romu mu indirip kurayım
  13. canirtuk

Mi 11 ultra için dedim hocam bende. Bir ara mi 11 t ile takas yapacaktım telefonu adam geldi anlaştık sıfırlıcaz önce o sıfırladı imei uçtu şaşırdık 😊
  14. canirtuk

Sohbet IMEI atmak için direnç değişimi yapılması hakkında ne düşünüyorsunuz

Teşekkürler aldım cihazı tek sorun sıfırlama nasıl sıfırlamam gerekir imei uçmaması için. Twrp yok stok recovery var
  15. canirtuk

Bu konuda bende aydınlanmak isterim. Bende sıfırlamak istiyorum imei gitmesin istiyorum. Fastboot tan rom mu yüklememiz gerek
Üst Alt