canerilto45 kullanıcısının son içeriği

1. canerilto45

Soru Mi Note 10 Pro batarya için rom tavsiyesi

Merhabalar Mi Note 10 Pro kullanıcısıyım batarya sürem iyice kötüleşti Eskiden batarya tam dolduğunda kalan saat 45 saat yazardı bazen 55 yazardı ve 9+ saat ekran süresi alırdım ama şimdi şarj fullenince 27 saat yazıyor ve 5 6 saat ekran süresi alıyorum. Batarya için en performanslı rom hangisi...
  2. canerilto45

Yardım Redmi Note 8 Pro Şebeke Sorunu

Durum: Bu IMEI numarasının başka cihazlara kopyalandığı tespit edilmiştir. Bu şekilde diyor hocam sanırım sorun buymuş çözümü nedir acaba yeniden imei atabilirmiyim
  3. canerilto45

Hiç gelmiyor hocam format öncesi şebeke vardı 4-5 hafta kart takılmadı hiç kullanılmıyordu cihaz bugün dediğim gibi twrp üzerinden formatladım kurulum ekranı geldi miui 12 cihaz kurdum hattı taktım şebeke hiç gelmedi
  4. canerilto45

Cihazı twrp üzerinden format data ile sıfırladıktan sonra şebeke gelmedi imeiye baktığımda sim 2 de imei görünüyor. Çözümü nedir ?
  5. canerilto45

Yardım Mi Note 10 Pro / 3g internet sorunu

Merhaba hocam siz kimlere yaptırdınız forumdanmı acaba
  6. canerilto45

repair işlemi gitmeden halletmenin bir yolu yokmudur
  7. canerilto45

Merhaba arkadaşlar repairli mi note 10 pro var 4.5g çekiyor 2g de çekiyor ama 3g çekmiyor telefonla konuşurken internet tamamen gidiyor 4.5g nin çalışmadığı yerlerdede internet tamamen gidiyor. hiç bir şekilde h+ veya 3g yazmıyor tercihlerden 3g öncelikli dediğimde internet gelmiyor. Bazende...
  8. canerilto45

Yardım Mi Note 10 Pro "Parmak izi eklenemedi" Hatası

eng rom yüklü iken 1 kere yaptım dediğniz şekilde succeed yazdı sonda ama normal rom kurduktan sonra yine aynı hatayı almaya devam ettim bu ekranın aynısıydı yaptığım yer 1602968423 Bahsettiğim ekrana *#*#6484#*#* yaparakta ulaşılıyormuş oradan tekrar yapmaya çalıştığımda siyah kağıt...
  9. canerilto45

Şuan tekrar normal romu kuruyorum 1602962803 1503 get calibration failed hatası alıyorum 1602963311 eng rom kurdum kalibrasyon uygulaması ile bir kere kalibrasyonu tamamlamayı başardım daha sonra normal rom kurduktan sonra hatayı almaya devam ediyordum *#*#6484#*#* dan kalibrasyonu açtığımda...
  10. canerilto45

Çok teşekkürler hemen deniyorum
  11. canerilto45

Bunu kurduktan sonra ne yapmam gerekiyor
  12. canerilto45

eng rom ne oluyor hocam pek bilmiyorumda global 12.0.1.0 rom yüklüydü çalışmıyordu global 12.0.2.0 indirip yükledim hala aynı link atabilirmisiniz yapmam gerekenleri rica etsem
  13. canerilto45

Parmak izi eklemeye çalıştığımda aşağıdaki hatayı veriyor forumda persist.img yöntemi vardı denedim onu sorunsuz olarak adımlarda tamamlandı ama hala aynı hatayı veriyor başından beri bu hatayı alıyordum ama bugün cihazın unlock süresi bitti bugün deneyebildim yöntemi ancak sorun düzelmedi
  14. canerilto45

Yardım Bootloader Bekleme Süresi Devamlı Artıyor

Teşekkürler kendisine özel mesaj attım umarım görür :)
  15. canerilto45

Yardım Bootloader Bekleme Süresi Devamlı Artıyor

Bendede zaten 888 saat ile başlamıştı.
Üst Alt