Caner06 kullanıcısının son içeriği

1. Caner06

Yardım Mi 8 Lite MIUI 10 için iOS Emoji Paketi var mı?

Merhaba. Android 9, MIUI 10 için güncel iOS 14 emoji paketi var mı?
  2. Caner06

Sohbet Sohbet köşesi

Herkese hayırlı bayramlar dilerim. Uzun süredir kendime ait bir internet sitesi üzerinde çalışıyorum. Makale yazımı konusunda teknolojiye meraklı arkadaşlar arıyorum. Günlük makale yazım sınırı vs. yok. Kopya olmaması şartıyla istediğiniz zaman istediğiniz kadar yazabilirsiniz. Sektör aynı...
  3. Caner06

Yardım Mi 8 Lite - MIUI 12 için iOS'a en çok benzetilmiş tema

Arkadaşlar MIUI 12 yüklü Mi 8 Lite kullanıyorum iOS'a çok benzetilmiş bi tema var mı? Cihazım rootlu.
  4. Caner06

Soru .

Note 8 pro 4500mAh pile sahip kıyaslamak doğru olmaz.
  5. Caner06

Soru .

Fastboot ile sıfırdan kurdum zaten MIUI 12'yi.
  6. Caner06

Soru .

.
  7. Caner06

Soru Mi8 lite mıuı 12

GCAM'ı Xiaomi geliştirmediği için bir şey diyemem. Ama varsayılan kamera uygulamasına göre daha iyi.
  8. Caner06

Soru Mi8 lite mıuı 12

Artık Mi 8 Lite için fonksiyonel olarak bir güncelleme gelmez. Kamera kısmında şimdiye kadar gelen tek düzgün özellik Gece Modu'ydu ama o da ne kadar işlevsel çalışıyor tartışılır.
  9. Caner06

MIUI 12 [MIUI 12] [20.7.13] [CLOSED CHINA] Beta [Gecelik]

Global beta sürümü ne zaman düşecek dostlar bilen varmı
  10. Caner06

Soru mi 8 se 1080p 60 fps gelicek mi ?

Mi 8 Lite'da 1080P 60FPS var ama hiç bir işe yaramıyor. Görüntü kalitesi 144p'ten beter hale geliyor.
  11. Caner06

Rom Mi 8 Lite Global Kararlı v11.0.2.0 QDTMIXM İndirme Bağlantısı

MIUI 12 gelene kadar bekleyin bence.
  12. Caner06

MIUI 12 [MIUI 12] [20.7.13] [CLOSED CHINA] Beta [Gecelik]

https://www.webtekno.com/xiaomi-miui-13-calismalari-basladigini-dogruladi-h91145.html Birileri kullanıcılarla dalga geçiyor galiba.
  13. Caner06

Rehber Deezer Üzerinden Ücretsiz FLAC Müzik İndirme

Aradığım tarzda bir konuydu müzik arşivim için çok faydalı olacak teşekkürler.
  14. Caner06

Haber İşte Xiaomi MIUI 12’nin İlk Özellikleri ( MIUI 12’yi Canlı Olarak Görün)

Boşa heyecanlanmayın rica ediyorum üzülen yine biz Xiaomi kullanıcıları oluyoruz. Tanıttıkları çoğu şey ya fos çıkıyor ya da sadece Çin sürümünde kullanılabilir oluyor. Hala Çin ve Global sürümler arasında dağlar kadar fark varken MIUI 20'de çıksa beni etkilemiyor. Custom rom çeşitliliği olmasa...
  15. Caner06

Sohbet Alırım Bir Hayırlı Olsun

Hayırlı olsun hocam Xiaomi'den farklarını anlatırsanız sevinirim. Bende OnePlus almak istiyordum bi aralar artı ve eksilerini merak ediyorum.
Üst Alt