canberk kullanıcısının son içeriği

1. C

Yardım Redmi Note 12 Pro 22101316C Model şebeke sorunu

redmi note 12 pro da arka kapakta CE yazsada global olmayan 2 tane telefon gördüm gercek globallerin hem arka kapağında stikerda ce var hemde kapakta ce yazıyor birde model no sonu g ile bitiyor cihazın global olup olmadığını buradan öğrenebilirsiniz, Product Authentication
  2. C

Yardım Mi 5 Google Play "Kablosuz bekleniyor" Sorunu

arkadaşlar mi 5 uygulamalara gidin google playstore güncellemleri kaldırı tıklayın telefonu yeniden başlatın google playtore gidin bu sekilde bende düzeldi ...
  3. C

Yardım Cektigim fotoğraflarımın bazıları galeride olmuyor

bu olay lg g3 un orjınal foto apk ile de yapıyordu ben mi5 te snap camera apk kullanıyorum çok kaliteli resim çekiyor internette full versiyonu var ararsan bulursun tavsiye ederim...
  4. C

Arka planda çalışan uygulamalar?

önerin için teşekkur ederim benim cihazda miui global 8.1.2.0 karalı yüklü acaba devloper surum yüklesem uygulamalar tamamen kapanır mı?
  5. C

Arka planda çalışan uygulamalar?

Arkadaşlar arka planda çalışan uygulamaları kapatamıyorum tam olarak nasıl kapanır ayarlar--->pil performan--->güç---->pil kullanımını analizet soğut seçiyorum fakat pil kullanımına döndğümde hala uygulamalar açık duruyor hatta uygulamaların üzerine tıklayıp durmaya zorlayı seçiyorum yine...
Üst Alt