canaygun kullanıcısının son içeriği

1. canaygun

Yardım MI Mesaj gelen smslerin hepsini göstermiyor

Ortalama 5000 mesajım senkornize bir halde olmasına rağmen konuşmalarda ort. 30 40 mesaj tek gösteriyor ve sim kartıma da kayıtlı mesaj yok bunun sebebi ne olabilir?
  2. canaygun

Yardım hattım arama yapmıyor

Redmi Note 7 cihazımda hattım hiçbir şekilde arama yapmıyor ve arama almıyor ama sms ve internetimde problem yok hattı başka bir cihaza takınca problem yok kendi cihazıma başka bir hat takınca da herhangi bir problem olmuyor ama aktif olarak kullandığım hattı takınca arama geliyor ve...
  3. canaygun

Yardım Mi band 4 bildirim problemi

cihazdan bildirimlerimi gizlediğim için gelmiyormuş o sebepten ötürü wp ve sms bildirimi alamıyordum uygulamaların güvenlik şifrelerini kaldırdıktan sonra problem düzeldi bende hocam
  4. canaygun

Yardım Mi band 4 bildirim problemi

Redmi Note7 cihazımda tüm izinleri vermeme rağmen mi band 4'üme bildirim gelmiyor
  5. canaygun

Yardım Redmi Note 7 ghost screen problemi var

Açıkcası hocam öyle yapmaya da güvenememiştim. Ama atık mecbur kaldım sanırım çünkü gün geçtikçe ilerliyor problem
  6. canaygun

Genpa Adana teknik servisine gönderilecek Yurtiçi Kargo ile anlaşmalı servis ama problem nasıl göndereceğimden çok cihazın problemlerini teknik servise nasıl iletebileceğim.
  7. canaygun

denedim de bir türlü servisin telefon numarasına ulaşamadım.
  8. canaygun

Aradığım zaman bağlanamadım servise maalesef
  9. canaygun

1yıla yakın bir süredir kullandığım cihazımda aşırı derecede ghost screen problemi baş göstermeye başladı. Teknik destek hattı pandemi süreci sebebiyle kapalıymış chazımı nasıl garanti servisine gönderebilirim???????
Üst Alt