camokan kullanıcısının son içeriği

1. C

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

Merhaba iş yoğunluğundan yeni yazabiliyorum twrp 3.2.1-0629 numaralı versiyon var Android 8.1.0 Mui 10.0.1.0 Durumlar böyle kolay gelsin
  2. C

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

merhaba arkadaşlar bende telefonu ilk aldığım haliyle kullanmaya devam ediyorum şu an için bir sıkıntım yok bir sürü uygulama ve dosyalarım var bunlara dokunmadan sürüm güncellemesi yapabilir miyim yoksa telefonun tamamen sıfırlanması mı gerekir.
  3. C

Merhaba içindeki 10.0.1.0 1558692956 10.0.1.0 hocam
  4. C

Merhaba bende ilk aldığım haliyle kullanıyorum şu an için yeterli çift hat aktif kullanmaktayım benim önemli olan WhatsApp ve mail kısmı öncelikli işimle ilgili yoğun mesaj ve mail kullanımım var şarj anlamında gayet yeterli 1 günü tam çıkarıyor v10. 3.1.0 yüklemeli miyim ilk versiyondan daha...
Üst Alt