cakara kullanıcısının son içeriği

1. C

Yardım Mi9t ekran sikintisi

Evet başta sinir bozucu geliyor ama bence amoled ekranın artısı daha fazla gibi geliyor. Özellikle ben telefonu ve uygulamaları dark modda kullandığım için bayağı memnunum. Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. C

Yardım Mi9t ekran sikintisi

Amoled ekran olduğu için siyahtan griye geçişlerde oluyor öyle. Düşük parlaklıkta daha belirgin hale geliyor. Yapacak bir şey yok pek parlaklığı artırırsan kaybolur. Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. C

MIUI 11 Mi9T Güncelleme numarası

Aralarında bi fark yok derleme numarası farklı sadece bende de 11.0.1 var. Bazı modellere .3 gitmiş bazılarına .5 mi ne gitmiş. Aynı hepsi. Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. C

Tema Video duvar kağıdı

Videoya tıkladıktan sonra "download free video" yazan yere tıklayınca otomatik iniyor ben de ama Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. C

Tema Video duvar kağıdı

Redditte gördüm adamın biri nova launcher kullanarak hoş bir tema yapmış. Orada gördüm videoları da duvar kağıdı yapabiliyormuşuz. İlginç geldi daha önce görmemiştim burada paylaşayım dedim. Posttaki kilit ekranı buymuş...
Üst Alt