cakaner kullanıcısının son içeriği

1. C

Rom Mi 5x LineageOS 15.1 (Oreo) Rom

Teşekkürler hocam. Özelleştirmeler bu rom için ne durumda bilginiz var mı acaba?
  2. C

Rom Mi 5x İçin MiuiPro Rom

Evet hocam maalesef. Ben geçen güncellemeyi twrpden yükledim ama yediklerimi filanda aldım ve bu epey zahmetli oldu benim için. Peki hocam yedek alıp sıfırdan rom atar gibi güncelliyorum ben, başka yolu var mı?
  3. C

Kusura bakmayın hocam yeni görme fırsatım oldu bu aralar yoğunum. MiuiPro bu linkten ulaşabilirsiniz fakat sanırım her hafta güncelleme geliyor bir-iki gün bekleyin derin. Güncel sürüm şuanlık 8.3.22 beta.
  4. C

yeni sürüm gelecek ise boşuna internet harcamayayım hocam sağ olun :D Bu arada şimdi baktım yeni sürüm gelmiş hocam adamsınız :)
  5. C

8.3.1 beta hocam.
  6. C

sağ olun hocam yardımınız epey dokundu Allah razı olsun. :) Bu arada güncellemeyi manuel olarak mı yapıyoruz? Bende uygulamaların bildirimi gelmiyor yeni fark ettim acaba eski sürüm olduğu için mi? İki hafta önce indirmiştim sizin açtığınız bu konudan indirdim.
  7. C

Hocam sorunsuz bir şekilde 15 günden sonra çok şükür BL kilidini açtım ve önce twrp sonra Miupro rom yükledim. Şuan keşfetmeye çalışıyorum yeni romu. Şuanlık tek sorun ana ekrandaki sol sayfada kısa yolu bulunan notlar uygulamasının hemen sağında çince yazı yazması gibi görünüyor. Hocamın...
  8. C

Yardım 5x Room

Hocam aslında direk size mesaj atacaktım ama aktif olup olmadığınızı bilmiyordum. Bende geçen indirdiğim miu pro rom var . Onu yükliyeyim o zaman. Nasıl yükleme mi tafsiye edersiniz? Mi5 deki twrp ile mi yükliyeyim yoksa farklı bir öneriniz var mı ? Sağ olun hocam benimde gönlüm ondan yana zaten ☺
  9. C

Yardım 5x Room

Merhaba . Bugün bl kilidim açılacak ve güzel bir room yüklemek istiyorum. Ns si olan özelleştirmeleri bol Tr destekli bir room biliyor musunuz? Önerileriniz bekliyorum. :D
  10. C

Sohbet Sohbet köşesi

Hayırlı Cumalar . Cumanız mübarek, gününüz güzel olsun inşallah :) Ve aleykümselam hocam .
  11. C

Soru Xiaomi 5x Google Kamera

Sağ olun hocam :)
  12. C

Teşekkürler hocam aydınlattınız beni . :)
  13. C

Gece farkı nasıl peki ? Bir de normal A1 e yükler gibi mi yükleniyor hocam?
  14. C

Soru Xiaomi Mi 5x Ekran Pixeli Sayılıyor

Teşekkürler hocam. İçime su serptin valla :)
Üst Alt