cahomi kullanıcısının son içeriği

1. cahomi

Sohbet Redmi Note 8 Ekran Süresi Ve Paylaşımları

Hayır kendi sitesinde 380-90 TL gibi bir rakam %7 de indirim var bir nevi kargo parası vermemiş oluyorsunuz. Bu ne cimrilik batarya ölünce mecbur alırsınız:)
  2. cahomi

Merhaba uzun zamandır foruma giremiyorum vakitte olmuyor. Batarya ya gelir isek Haziran 2022 de almışım aradan 1 yıl 8 ay geçmiş ve yavaş yavaş yenileme vakti geldi. Son halini soruyorsanız günlük kullanım da hala 5-6 saat civarı ekran süresi veriyor. Tabi oyun vs gibi şarj sömüren uygulamalar...
  3. cahomi

Olabilir vaktim olsa denerdim, bu arada batarya performansından hala memnunum. 5 saattir telefon elimde daha batarya %60 ta.
  4. cahomi

Buda MIUI son sürüm güncel haliyle pil performansı benden bu kadar. Deji batarya tavsiye eder miyim? Evet tavsiye ederim.
  5. cahomi

En uzun ekran süresi tabi ki de android 9 MIUI v10.3.2 diye hatırlıyorum. Belki bir sürüm üstü de olabilir, evet bataryayı kendim taktım. Deji bataryayı arkasında bir muhatap olduğu ve ürünün arkasında durduğu için öneririm. Deji batarya ile kullanım performansını da paylaştım tercih edip...
  6. cahomi

Telefonu ilk aldığımda 12 saat ekran süresi görmüştüm. Dediğim gibi oyun vs oynamadan sadece sosyal medya tarayıcı alışveriş uygulamaları vs şeklinde kullanım sonucu çıkan ekran süreleri.
  7. cahomi

Buda MIUI 12.0.6 sürümü ile aldığım batarya performansı. Bu ekran süresi boyunca hiçbir oyun oynamamış, sadece uygulama internet vs şeklinde kullanılmıştır. Bataryayı neredeyse 4 aydır kullanıyorum ve orjinalinden hiç geri kalır yanı yok diyebilirim. Geriye sadece MIUI 12.5.2.0 sürümü kaldı...
  8. cahomi

Soru İşlemci gidik note 4x

Bendeki cihazın tüm parçaları orijinal ekranda orijinal tek sorun ekranı test edecek 2. bir cihaz yok elimde çalıştığından emin olsam ekran arayan birine çoktan satmıştım.
  9. cahomi

Bekleme 4 saat 35 dk, aktif 7 saat 22 dk yazıyor hiçbir şey anlaşılmıyor. Birde kalkmış iPhone atacak halim yok diyerek lakayt takılıyor. Deji batarya sadece redmi note 8 için üretim yapmıyor. Olabilir farklı cihaz kullanıp bu konuya gelmiş sohbete yazmış olabilirsiniz diye sormuş bulundum...
  10. cahomi

Telefon modeliniz ve daha anlaşılır ekran süresi, bekleme süresi vs atarsanız daha anlaşılır olur.
  11. cahomi

Bir buçuk aydan fazla oldu 2 ay olacak neredeyse son batarya performansı da iyi 1.5 saat clash oynamış olmama rağmen 7 saatin üzerinde ekran süresi aldım.
  12. cahomi

Batarya değişimi yapmadan önce MIUI sürüm düşürme yapmıştım bunun dışında başka bir sıfırlama yapmadım. Zaten sürüm düşürme yaptığımda temiz bir kurulum ile işi bitirmiştim
  13. cahomi

Satış Anakart arızalı rn4x sd

Redmi note 4x cihazım var cihaz power tuşuna basınca titreme tepkisi veriyor tuş ışıkları ve ekran arka ışıkları yanıyor ama görüntü yok sanırım bu cihazın açıldığını gösteriyor. Neyse bir tamirciye verdim cihazı bana resim atarak işlemci değişimi gerekiyor 600 TL ama riskli dedi. Bende riskli...
  14. cahomi

Nerdeyse 3 hafta olmuş bataryanın son performansının ekran resimlerini paylaşıyorum. Şu anlık iyi batarya performansı, tek sıkıntı bazen şarja takıyorum. Mesela 5-6 saat sonra bile çok az dolmuş oluyor. Bazen ekran da hızlı şarj yazarken bazen yazmıyor. Kabloyu söküp takıyorum bir kaç denemede...
  15. cahomi

Soru İşlemci gidik note 4x

Aynen 2. El var o paralara birde riskli diyince yapma dedim. Ama yinede anlamış değilim işlemci yoksa cihaz nasıl açılıyor. Açılıyor ise ve ekran sağlamsa görüntü neden gelmiyor. Bayramdan sonra gidip cihazı geri alayım en iyisi. Amaç cihazı kurtarmak ama gel gör ki yan sanayi ekrana bile...
Üst Alt